2 izbový byt | 1 m²
SÚRNE! Pre konkrétneho klienta máme pripravené financovanie a okamžite hľadáme 2-izbový byt v L
150,000 € 150000 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Pre konkrétny mladý pár súrne hľadáme 2 izbový byt na sídlisku Nábrežie v Liptovskom Mikuláši.
110,000 € 1833 €/m²
Záhradná chatka | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID
49,900 €
Rodinný dom | 200 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť
224,900 € 1125 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 3,800 m²
Cena dohodou
Administratívny objekt | 158 m²
149,900 € 1107 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,201 m²
139,000 € 116 €/m²
Rodinný dom | Štefana Rysuľu | 135 m²
134,800 € 999 €/m²
Rekreačný pozemok | 6,059 m²
Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 885 m²
125 €/m2 125 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,366 m²
89 €/m2 89 €/m2
Záhradná chatka | 0 m²
16,900 €
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Ako preferovaná
170,000 € 170000 €/m²
4 izbový byt | 100 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet
130,000 € 1300 €/m²
1 izbový byt | 56 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť
187,500 € 3348 €/m²
Rodinný dom | 55 m²
211,800 € 3851 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,147 m²
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 698 m²
90 €/m2 90 €/m2
Rekreačný pozemok | 1,688 m²
43,900 € 26 €/m²
Apartmán | Ráztocká | 38 m²
124,900 € 3655 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,906 m²
45 €/m2 45 €/m2
Rekreačný pozemok | 884 m²
125 €/m2 125 €/m2
3 izbový byt | 63 m²
165,000 € 2619 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 670 m²
99 €/m2 99 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.