Na predaj novostavba v Pribyline: Moderný dom s 2 apartmánmi

Reality Pribylina

Rodinný dom | 117.55 m²

Spojte štýlové bývanie s biznisom pod Tatrami. Na predaj ponúkame výnimočnú novostavbu v Priby

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pribylina

299,000 € 2544 €/m²

RentHub I EXKLUZÍVNE 1-izbový byt s veľkým balkónom VictoryPort | 35㎡

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Žuffova | 40 m²

RentHub - Špecialista na nájom a jeho správu Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásny dizajnový 1

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

440 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt vo vile v Liptovskom Mikuláši - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 77.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vile nachádzajúcej sa v tichej časti Liptovského Mikul

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 1600 €/mesiac/m²

Chalet Mara view - skvelá investíčna príležitosť

Reality Liptovský Trnovec

Chalupa, rekreačný domček | 759 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu Chalet Mara View, kt. sa nachádza v Liptovskom Trnovci v

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

650,000 € 1173 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj investičný Pozemok v Pavčinej Lehote

Reality Pavčina Lehota

Lúka, pasienok | 3,600 m²

TUreality ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 3 600 m² v obci Pavčina Lehota, len 200

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

29,000 € 8 €/m²

EXKLUZÍVNA CHATA, Demänová, Jasná, odpočet DPH

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

TUreality má na predaj útulnú rekreačnú chatu v srdci Demänovskej doliny. Predstavujeme vám výn

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

359,000 € 4488 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE V KRÁSNEJ TICHUČKEJ LOKALITE ZA NEUVERITEĽNÚ CENU !

Reality Bukovina

Pozemok pre rodinné domy | 1,676 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V MALIČKEJ LIPTOVSKEJ OBCI OBKLOPENEJ NÁDHER

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bukovina

35 €/m2 35 €/m2

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ NOVÝ ZARIADENÝ APARTMÁN "P14" V REZORTE + ODPOČET DPH !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH ? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

222,000 € 2741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaný Na predaj rodinný dom v lukratívnej časti Lip.Trnovca s veľkým pozemkom

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,473 m²

TUreality Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa lukratívnej tichej časti obce Lipto

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

199,000 € 135 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK UMIESTNENÝ UPROSTRED NÁDHERNEJ OKOLITEJ PRÍRODY NA LIPTOVE

Reality Ižipovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 499 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE STAVEBNÝ POZEMOK UMIESTNENÝ UPROSTRED NÁDHERNEJ OKOLITEJ PRÍRODY NA LIP

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

60,000 € 120 €/m²

TUreality ponúka na predaj krásnu Chatu v Jakubovanoch priamo v lese

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

TUreality ponúka na predaj chatu v srdci prírody nachádzajúcu sa v tichom a krásnom prostredí p

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

115,990 € 580 €/m²

POLYFUNKČNÝ BYTOVÝ DOM - 2 BYTY + PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY

Reality Liptovská Porúbka

Polyfunkčný objekt | 498 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ BYTOVÝ DOM - Lipt. Hrádok - Lipt. Porúbka ► PODR

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Porúbka

450,000 € 904 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE STAV. POZEMKY V NÁDHERNOM PROSTREDÍ LIPTOVA

Reality Ižipovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 425 m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ STAVEBNÉ POZEMKY V NAOZAJ NÁDHERNOM PROSTREDÍ : ► SKOPÍRUJTE TENTO ODKAZ A

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

95 €/m2 95 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Tureality ponúka na predaj chalupu na Liptove, Tatry 5m. od Podbanského

Reality Pribylina

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu v srdci Liptova – Liptovská Kokava Len 5 mi

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

84,990 € 1889 €/m²

► OD 01.05. ZVYŠUJEME CENY ! - STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE V TOP LOKALITE A KÚSOK OD PRIEHRADY

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

PONÚKAME STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ (rekreačné) DOMY V NÁDHERNOM PROSTREDÍ A VEĽMI LUKRATÍVNE

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 €/m2 90 €/m2

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Lubeli

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový rod.dom po kompletnej rekonštrukcií – v tichej

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Ľubeľa

209,990 € 2333 €/m²

NA PREDAJ DREVENICA NA LIPTOVE PRI POTOKU + ĎAĽŠIE 4 STAVBY - POZEMOK 749m2

Reality Liptovská Porúbka

Rodinný dom | 749 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE VEĽKÁ DREVENICA - RODINNÝ DOM PRI POTOKU NA POZEMKU S CELKOVOU VÝMEROU

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovská Porúbka

100,000 € 134 €/m²

TUreality ponúka na predaj bungalov v Jasnej na Lúčkach len par metrov od zjazdovky

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 54 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívny bungalov – Jasná, Lúčky Ponúkame na predaj útulný bungalo

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

AZ. Na PREDAJ elegantné apartmány s výhľadom na hory v obci Smrečany

Reality Smrečany

Apartmánový dom | 0 m²

AZ. Vo výhradnom zastúpení klienta vám ponúkame na predaj luxusné apartmány&priestranné mezonet

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Smrečany

155,900 €

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmánový dom | 0 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

155,900 €

Exkluzívna 4 - podlažná chata v nádhernom prostredí v Podbanskom

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Podbanské | 150 m²

Ponúkame na predaj exkluzívnu 4-podlažnú luxusnú chatu vo vyhľadávanej lokalite Podbanské, na h

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

499,000 € 3787 €/m²

Investičná príležitosť

Reality Závažná Poruba

Komerčná zóna | 2,614 m²

HĽADÁŠ INVESTÍCIU, KTORÁ MÁ SKUTOČNÝ POTENCIÁL ? Tento skladovo-obchodný areál v Závažnej Poru

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Závažná Poruba

497,800 € 190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Stavebný pozemok s kompletným projektom a povoleniami

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 7,224 m²

Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

800,000 € 111 €/m²

OCCAM | Swissôtel Damian Jasná – 2-izbový apartmán priamo pri zjazdovke s hotelovými službami

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 53 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2-izbový apartmán v prestížnom horskom rezor

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

399,000 € 7528 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie