2 - izbový byt na prenájom v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie mieru | 34 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v úplnom centre Lipto

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne chalety v Demänovej pod Chopkom s možnosťou odpočtu DPH

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Liptova – dva moderné chalety v Demänovej s vysokým potenciálom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

550,000 € 550000 €/m²

Lukratívny chalet v TOP lokalite v Jasnej v Nízkych Tatrách

Reality Demänovská Dolina

Rodinný dom | 315.39 m²

Získajte nadčasový chalet v prémiovej lokalite priamo na svahu v Jasnej Exkluzívna investičná

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Exkluzívne chalety priamo pod svahom v Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 246.96 m²

Získajte nadčasové chalety v prémiovej lokalite priamo na svahu v Jasnej. Exkluzívna investičn

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Investičný apartmán s terasou priamo pri lanovke v Jasnej

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | 54.65 m²

Ponúkame na predajlukratívny prízemný apartmán s priestrannou terasou, vhodný na vlastné využit

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

GRAVITAS | Prenájom obchodného priestoru - Kamenné pole, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole 4449/3 | 36.6 m²

Posledný voľný priestor!!! Gravitas ponúka na prenájom obchodný priestor v modernom obchodnom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

GRAVITAS | Na prenájom obchodný priestor - Kamenné pole, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole 4449/3 | 21.6 m²

Gravitas ponúka na prenájom obchodný priestor v obchodnom centre OC RGB Liptov. Priestor sa nac

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Stavebný rovinatý pozemok o výmere 1229 m² NA PREDAJ, Liptovské Beharovce

Reality Liptovské Beharovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,229 m²

RK Spirit Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 1229 m² nachádzajúci sa na za

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Beharovce

125,000 € 102 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom výrobno skladových priestorov od 1000 m2 v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Skladový objekt | 10,000 m²

Ponúkame Vám moderné a flexibilné priestory v novopostavenom logistickom parku v Liptovskom Mik

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Ideálny rodinný dom pre rodinu s deťmi v obci Lazisko

Reality Lazisko

Rodinný dom | 3,037 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj "Ideálny dom pre rodinu s deťmi" v obci Lazisko. Tento rodin

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lazisko

415,000 € 137 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Vrlíkova, Sídlisko 4. apríla, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 38 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Obchodné priestory na predaj, Vlachy

Reality Vlachy

Obchodné priestory | Vlachy | 1,581 m²

Reality Alpia Vám predstavuje INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ zabehnutého objektu vo vyhľadávanom turis

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Vlachy

177,000 € 112 €/m²

Zrubová chata pod hrebeňom Nízkych Tatier - Magurka, Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 441 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú zrubovú chatu, postavenú v roku 2010, nachádzajúcu sa v jednej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

207,000 € 469 €/m²

Rodinný dom na predaj, SNP, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 403 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

333,000 € 826 €/m²

Rekreačný pozemok na predaj, Bodice - Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Bodice | 0 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v obci Bodice. Pozemok je vhodný na investič

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Pozemok na výstavbu 2 rodinných domov na predaj, Malatíny

Reality Malatíny

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite Liptova, v obci

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Malatíny

100 €/m2

1-izbový byt na prenájom, Štúrova, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | 32 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom 1 - izbový byt s balkónom na Štúrovej

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izbový byt na predaj, 1. mája, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47.9 m²

Na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v apartmánovom dome len pár m

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 2484 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom s parkovacím státím, Palúdzka – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 42 m²

Reality Alpia Vám ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Vlastná čerpacia stanica: Predaj pozemku s kompletným projektom a povoleniami, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre reklamu | 1,359 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne mesta Liptovský Hrádok, o výmere 1359 m2. Poz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

130 €/m2 130 €/m2

NA PRENÁJOM: Svetlý obchodný / kancelársky priestor v centre Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Kancelárie, administratívne priestory | 40 m²

Realitná kancelária Alpia vám ponúka na prenájom všestranný priestor s výmerou 40 m², situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Hrádok

345 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Važec

Reality Važec

Rodinný dom | Važec | 425 m²

Reality Alpia Vám ponúka v obci Važec na predaj rodinný dom s možnosťou výmeny za 3-izbový byt

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Važec

197,000 € 464 €/m²

Apartmán na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 40.7 m²

Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 4398 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie