Orná pôda | 6,448 m²
Ponúkam na predaj rozľahlý poľnohospodársky pozemok o výmere 6 448 m² v katastrálnom území obce
21,990 € 3 €/m²
Orná pôda | 1,956 m²
Na predaj ponúkam poľnohospodársky pozemok v katastrálnom území mestskej časti Popradu vo Veľke
5,999 € 3 €/m²
Obchodné priestory | 117 m²
MLM reality má pre Vás na prenájom kompletne rekonštruované obchodné priestory v centre Popradu
1,250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | 7,224 m²
Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz
800,000 € 111 €/m²
2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Pop
144,000 € 2841 €/m²
4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý
204,900 € 2030 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias
115,000 € 2875 €/m²
Priestor pre sklad | 636 m²
V priemyselnej zóne v Poprade – Matejovciach ponúkam na prenájom skladový / výrobný priestor, k
3,180 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Scherfelova | 254.1 m²
Georgi Conev vám ponúka na predaj výnimočný butikový hotel s obrovským potenciálom v atraktívne
1,199,990 € 4723 €/m²
Rodinný dom | 330 m²
Hľadáte ideálny dom pre dve generácie, alebo bývanie spojené s podnikaním? Realitná kancelária
335,000 € 1015 €/m²
Obchodné priestory | 0 m²
✨ Priestor na prenájom – centrum Popradu, Námestie sv. Egídia ✨ Ponúkame na prenájom atraktívn
2,400 €/mesiac
Orná pôda | 1,160 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Poprad. Plocha: pozemku 1160m2. Cena 9 000 €
9,000 € 8 €/m²
2 izbový byt | Suchoňová | 0 m²
N120-112-ERVEa Moderný 2-izbový byt v novostavbe na predaj – Štýlové bývanie s maximom priest
213,500 €
3 izbový byt | 0 m²
NA PREDAJ | Luxusný mezonetový 3-izbový byt s výhľadom na Tatry – Ratzinger Residence, Poprad
339,000 €
3 izbový byt | Podtatranská | 75 m²
Ponúkam vám na predaj čiastočne zrenovovaný a dispozične zmenený 3-izbový byt s veľkou lodžiou
155,500 € 2073 €/m²
Rodinný dom | Hôrka - Ondrej | 460 m²
AV REALITY Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávan
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 40 m²
Realitná kancelária DELTA PROPERTY – váš miestny špecialista vám ponúka na prenájom reprezentat
380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Letná | 37 m²
Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 25 m²
460 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Okružná | 67 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj štýlový a kom
Info v RK
3 izbový byt | Okružná | 71.83 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám exkluzívne ponúka na predaj pr
168,000 € 2339 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s
Cena dohodou
Rodinný dom | 234 m²
335,000 € 1432 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Byt môže byť v
170,000 € 170000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.