HALO reality - Predaj, kancelársky priestor Poprad, rozostavaný rod. dom s tromi bytmi a parkovacím miestom - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Allendeho | 207 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Poprad

339,900 € 1642 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, kancelársky priestor Poprad, s parkovaním - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Allendeho | 207 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Poprad

549,900 € 2657 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: čiastočne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

169,000 € 169000 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Poprad, Rastislavova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

3 izbový byt | Rastislavova | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. František Spišák, kontakt: 0950 498 271, nehnuteľnosť

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poprad, Matejovce, rozostavaný rod. dom s tromi bytmi a parkovacím miestom - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 207 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

339,900 € 1642 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

HOTOVOSTNÝ KLIENT! Hľadáme 1-izbový byt v Poprade vhodný na investíciu. Rýchle jednanie. Bl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: min. čias

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

165,000 € 165000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade, ideálne centrum alebo sídlisko

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 53 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

152,900 € 2885 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Poprad. Klient nemá preferovan

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Poprad

200,000 € 400 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade neďaleko vlakovej stanice, prípa

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

130,000 € 2889 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poprad, Kvetnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, rodinný dom Poprad, centrum, dohoda možná

Reality Poprad

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Poprad

2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Poprad

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Poprad

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 71 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt, môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky vopred

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 2113 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme investičný jednoizbový byt v Poprade, na lokalite nezálež

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kancelárie pre vašu firmu v Poprade | 56 m² | parkovanie

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Traktorová | 56.6 m²

Realitná kancelária REALTA ponúka na prenájom príjemné kancelárske priestory nachádzajúce sa v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Poprad

565.8 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PARKOVACIE MIESTA – CENTRUM POPRAD (za OC Fórum)

Reality Poprad

Garáž | Námestie Svätého Egídia | 12 m²

Pohodlné a bezpečné parkovanie priamo v centre mesta. Mesačná platba: 100,-€ + DPH / mesiac Zv

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 02.01.2026
Objekty na prenájom Poprad

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť pod Tatrami: Stavebné pozemky v Poprade – Matejovciach (IBV Lidická)

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Lidická | 34,000 m²

Hľadáte pozemky v rastúcej lokalite s výhľadom do budúcnosti? Realitná kancelária REALTA vám ex

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Poprad

65 €/m2 65 €/m2

REZERVOVANE Obchodné priestory so skladom a rampou – Poprad | 152 m² | parkovanie

Reality Poprad

Objekt pre obchod | Traktorová | 152.9 m²

Realitná kancelária REALTA ponúka na prenájom priestranné obchodné a skladové priestory nachádz

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Poprad

984 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Keď chcete viac než len dom – chcete výnimočnosť

Reality Poprad

Apartmánový dom | Na Letisko | 250 m²

Keď chcete viac než len dom – chcete výnimočnosť Existujú nehnuteľnosti, ktoré si pozriete. A

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Poprad

559,000 € 2236 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt v pôvodnom stave, Starý Juh, 75 m2, loggia, pivnica

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 74 m²

Real Vision Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v Poprade, Starý Juh. Výmera bytu je 75m2 +

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Poprad

155,900 € 2107 €/m²

Uvažujete o predaji bytu?

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 0 m²

Ponuknite! 0908 699 526

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na kúpa Poprad

Info v RK

2 izbový byt, ktorý si zariadite presne podľa seba

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

2-izbový byt s balkónom v Poprade, obľúbená lokalita JUH 3 Hľadáte bývanie, kde nemusíte prerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Poprad

153,000 € 3060 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Rodinné domy na predaj (23069)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie