NA PRENÁJOM Obchodný priestor 100m2 na Námestí Sv. Egídia - Reduta, Poprad.

Reality Poprad

Objekt pre obchod | Námestie Svätého Egídia | 100 m²

Ponúkam Vám na prenájom obchodné, prevádzkové priestory o rozlohe 100m2 priamo v centre mesta n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Objekty na prenájom Poprad

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký obchodný priestor s možnosťou prispôsobenia svojím potrebám, Poprad - Bajkalská ulica

Reality Poprad

Obchodné priestory | Bajkalská | 546 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký obchodný priestor na Bajkalskej ulici v Poprade, časť Juh I.

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Priestory na predaj Poprad

299,000 € 548 €/m²

Na prenájom zariadený 3 izbový byt s terasou v rodinnom dome, novostavba Poprad - Východ, ulica Levočská.

Reality Poprad

3 izbový byt | Levočská | 79 m²

Na prenájom: zariadený 3-izbový byt 79 m2, s terasou v rodinnom dome, ulica Levočská, Poprad

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Poprad

790 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov s výmerou od 650 m² do 1 177 m², Veľký Slavkov

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Fraňa Kráľa | 650 m²

Na predaj stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov s výmerou od 650 m² do 1 177 m²,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM Krásny 2-izb. zariadený byt (51m2), Partizánska ul., Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Partizánska | 51 m²

Ponúkam Vám NA PRENÁJOM krásny, zariadený 2 izbový byt (51m2) v Poprade na ulici Partizánska, s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Poprad

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 35 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 85 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 85 m2 s kobkou, terasou 35 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 2 izbový holobyt s terasou 24 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 58 m²

REZERVOVANÉ 2 izbový slnečný holobyt 58 m2 s kobkou, terasou 24 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Krásny 2 izb. byt v centre mesta s veľkou terasou, parkovaním a vlastným kúrením

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny 2 izbový byt s veľkou slnečnou terasou a parkovacím státím pr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Poprad

239,900 € 2890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým potenciálom, Velické Námestie - Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Velické námestie | 700 m²

Ponúkam na predaj starší rodinný dom priamo na Velickom námestí, postavený na pozemku s rozloho

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Poprad

450,000 € 643 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izb.byt s balkónom po rekonštrukcii, ul. Hraničná, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcií na Hraničnej ulici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor 85m2 s parkovaním na Hraničnej ul. v Poprade

Reality Poprad

Obchodné priestory | Hraničná | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o rozlohe (85m2). Nachádza sa na prízemí na Hranične

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,020 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ Chata s veľkým vysporiadaným pozemkom (508 m2) Dubina II

Reality Poprad

Záhradná chatka | Kvetnica | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu s veľkým slnečným pozemkom (508m2) na Dubine II - Hranov

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Poprad

70,000 € 1623 €/m²

Na predaj meštiansky dom s výnimočným investičným potenciálom – Poprad-Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Teplická | 420 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s dušou, príbehom a hodnotou, ktorá časom rastie? Tento meštiansky dom pat

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Poprad

315,000 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Exkluzívneho, reprezentačného priestoru o výmere 236m2 v Poprade, Dlhé Hony

Reality Poprad

Administratívny objekt | Dlhé hony | 236 m²

Na predaj druhé poschodie v modernej administratívnej budove s najkrajším výhľadom a výbornou d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Objekty na predaj Poprad

560,000 € 2373 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 48 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 77 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 77 m2 s kobkou, terasou 48 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ: 2 izbový byt s lodžiou na ul. MPČL 17, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, situovaný na 1. poschodí z 8 v bytovom dome

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt (62m2 + 5m2), Bytový dom KUKUČÍNOVA, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj/odstúpenie krásny a slnečný 2-izbový byt o veľkosti 69m2 v kvalitnej nov

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Poprad

215,000 € 3209 €/m²

NA PRENÁJOM Veľká priemyselná hala (512m2) v areály Strojárne - Švábovce

Reality Poprad

Výrobný objekt | Levočská | 512 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú priemyselnú halu (512m2) v priemyselnom areály Strojárne Švábovc

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Objekty na prenájom Poprad

4,900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinný dom 186m2 (5-izbový), pozemok 393m2, Poprad - Lesopark Kvetnica

Reality Poprad

Rodinný dom | Jedľová | 186 m²

POSLEDNÝ DOM NA PREDAJ Čo Vám ponúka Lesopark - Kvetnica? - najatraktívnejšiu lokalitu v meste

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Poprad

429,000 € 2554 €/m²

Na predaj rodinný dom Poprad -Spišská Sobota

Reality Poprad

Rodinný dom | Orlická | 440 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Poprad, Spišská Sobota Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Domy na predaj Poprad

429,000 € 975 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom veľkú priemyselnú halu (2000m2) v areáli Chemosvit na Štúrovej ulici vo Svite

Reality Poprad

Výrobný objekt | Svitská cesta | 2,000 m²

Popis: - hala má rozlohu 2000m2 - podlahy sú z liateho pancierového betónu - kompletne vybaven

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Objekty na prenájom Poprad

7,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PRENÁJOM luxusný 3 izbový byt s veľkým balkónom v Poprade, Hviezdoslavova (centrum mesta) Stav objektu: novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 90 m²

NA PRENÁJOM úplne nový, kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkým balkónom v bytovom dome na ul

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Poprad

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM 2-izb. zariadený byt s balkónom, 29.augusta, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 51 m²

Ponúkam Vám NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s balkónom (51m2) v Poprade na ulici 29.augusta

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Rodinný dom s dvoj garážou, Poprad - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Dolný Rad | 190 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj starší rodinný dom s dvoj garážou, postavený na pozemku s rozloho

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Poprad

189,900 € 999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie