NA PRENÁJOM Polyfunkčná budova (cez 600m2) v meste Poprad - Stráže pod Tatrami

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Levočská | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčnú budovu s úžitkovou plochou cez 600m2 v meste Poprad – časť

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Poprad

2,950 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4 izbový byt (140m2) s balkónom v CENTRE mesta Poprad, Tatranské Námestie

Reality Poprad

4 izbový byt | Tatranské námestie | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, lukratívny a kompletne zariadený 4 izbový byt s veľkým balkónom p

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Poprad

319,900 € 2285 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Poprad - Matejovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Bottova | 39 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, investíciu alebo útulný priestor, kam sa môžete ihneď nasťahovať?

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Poprad

107,000 € 2744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 investičné pozemky – strategická poloha pri ceste I. triedy s potenciálom zmeny územného plánu, 2231m2, Poprad

Reality Poprad

Iný stavebný pozemok | 2,251 m²

Na predaj tri samostatné investičné parcely v meste Poprad o výmere 1184 m², 535 m² a 532 m². P

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

80 €/m2 80 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENA CENA Rodinného domu na Velickom námestí, Poprad - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Scherfelova | 550 m²

ZNÍŽENA CENA Ponúkame Vám na predaj atraktívny, veľký rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií n

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Poprad

750,000 € 1453 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

3 izbový byt v Poprade. 0908 699 526

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Novinka
Novinka

2 izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

2 izbový byt v Poprade. 0908 699 526

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Info v RK

Novinka
Novinka

3izbový byt s balkónom, garáž, záhradka, Vysoké Tatry, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 72 m²

Bývanie s dušou, garážou a vlastnou záhradkou: Vaša oáza medzi Popradom a Tatrami! Hľadáte domo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,900 € 2499 €/m²

Tureality predava polyfunkčný objekt v Poprad-Stráže.

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | 600 m²

TU reality ponúka na predaj polyfunkčná budova v Poprade – Stráže (pri Autonove) . Hľadáš pries

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

620,000 € 1033 €/m²

PRENAJATÉ - Luxusný 2-izbový byt na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | Hurbanova | 59 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v tichej a

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na podnájom Poprad

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM GARÁŽOVÉ STÁTIE v KARPATSKÁ RESIDENCE POPRAD

Reality Poprad

Garáž | Karpatská | 13 m²

Benard reality vám ponúka na prenájom státie v podzemnej garáži v Karpatská residence. Ak hľad

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

95 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 IZBOVÉ BYTY, KARPATSKÁ RESIDENCE, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 1 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj posledné voľné byty v bytovom dome Karpatská residence :)

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

PRENAJATÉ - Exkluzívny, kompletne zariadený 4-izbový byt, Poprad

Reality Poprad

4 izbový byt | Karpatská Residence | 83.83 m²

Na prenájom ponúkame 4-izbový byt v prémiovom projekte Karpatská Residence v centre Popradu, kt

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, Komerčné a prevázdkové priestory v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 66 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v priemyselnej zóne Poprade - Veľká v budove na Tepl

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Predaj pôdy 8 415 m² – Stráže

Reality Poprad

Orná pôda | 8,415 m²

Na predaj ponúkam rozľahlú pôdu s potenciálom – Stráže pod Tatrami - Výmera: 8 415 m² - Rozmer

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Poprad

16,750 € 2 €/m²

PREDAJ: 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 422 m2, POPRAD

Reality Poprad

Rodinný dom | Strážske námestie | 300 m²

mlm reality Poprad pre Vás pripravuje na predaj 6 – izbový rodinný domu nízkou energetickou nár

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Poprad

369,000 € 1230 €/m²

PREDAJ: 8 IZBOVÝ RODINNÝ DOM 374 M2, POZEMOK 355 M2, POPRAD

Reality Poprad

Rodinný dom | Magurská | 374 m²

mlm reality Poprad má pre Vás na predaj 8 – izbový rodinný domu nízkou energetickou náročnosťou

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Poprad

364,900 € 1002 €/m²

PREDAJ: CHATA S POZEMKOM 549m2 FOTOVOLTAIKA POPRAD SÍDL. JUH

Reality Poprad

Chalupa, rekreačný domček | Ludvíka Svobodu | 32 m²

MLM reality Poprad má pre Vás chatu so záhradou 549 m2, ktorá sa nachádza priamo v meste Poprad

Publikované: 03.05.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Poprad

79,900 € 1562 €/m²

POZEMOK 366 m2, ZÁHRADNÁ CHATA, MOŽNÁ STAVBA 6x6 m2, GÁNOVCE

Reality Poprad

Záhradná chatka | Ludvíka Svobodu | 16 m²

MLM reality Poprad má pre Vás pozemok 366 m2 v záhradkárskej osade s drevenou chatou, ktorá sa

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poprad

32,500 € 2031 €/m²

Orná Pôda 2144 m2, STRÁŽE

Reality Poprad

Orná pôda | 2,144 m²

Na predaj ponúkam poľnohospodársky pozemok v podiele 1/1. Je situovaný v katastrálnom území Str

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Poprad

7,999 € 4 €/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU 89 M2 GARÁŽ, KARPATSKÁ POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 89 m²

MLM reality Poprad má práve pre Vás exkluzívne 3-izbový byt v projekte Karpatská Residence, kto

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

349,900 € 3931 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 IZBOVÝ BYT 70 M2, LODŽIA, ŠOLTÉSOVEJ, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Šoltésovej | 70 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, čiastočne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

154,990 € 2214 €/m²

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT 83 M2, LODŽIA, JUH, TOMÁŠIKOVA, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 83 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, kompletne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,900 € 2167 €/m²

NOVOSTAVBA, 2 IZBOVÝ BYT 62 M2, LODŽIA, KARPATSKÁ, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 62 m²

MLM reality Poprad má pre Vás 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v mimoriadnej lokalite v širšom c

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Poprad

199,990 € 2273 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie