Pripravujeme na predaj 2 izbový byt v centre Popradu, novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej Brigady | 50 m²

REAL VISION Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt v centre Popradu. Výmera bytu 50 m2, 1

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Výnimočný Byt-inšpirácia, výnimočnosť, exkluzivita, 80m2

Reality Poprad

3 izbový byt | Štefánikova | 88 m²

Výnimočný Byt-inšpirácia, výnimočnosť, exkluzivita Na predaj: 3-izbový byt s čarovnou atmosfér

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Exkluzívne prenájom kancelársky priestor centrum Poprad, 72 m2, Nám.svätého Egídia

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 72 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom v centre Popradu, Námestie Svätého Egídia, bytový dom Sasa

Publikované: 01.12.2019 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Poprad

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

2 izbový byt, ktorý si zariadite presne podľa seba

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

2-izbový byt s balkónom v Poprade, obľúbená lokalita JUH 3 Hľadáte bývanie, kde nemusíte prerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Poprad

153,000 € 3060 €/m²

3 izbový byt v pôvodnom stave, Starý Juh, 75 m2, loggia, pivnica

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 74 m²

Real Vision Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v Poprade, Starý Juh. Výmera bytu je 75m2 +

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Poprad

155,900 € 2107 €/m²

Uvažujete o predaji bytu?

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 0 m²

Ponuknite! 0908 699 526

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na kúpa Poprad

Info v RK

Priestory na prenájom v Poprade, Starý Juh, OC Výkrik

Reality Poprad

Objekt pre obchod | Dostojevského | 66 m²

Real Vision Vám ponúka na prenájom obchodno-kancelárske priestory na ul. Dostojevského v Poprad

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom obchodné priestory 40 a 130m2 vhodné aj ako showroom, Karpatská Dom Viery Poprad pri Business Centre, Billa

Reality Poprad

Obchodné priestory | Karpatská | 130 m²

Ponúkame Vám na prenájom dva obchodné priestory o rozmere 40 a 130m2, 130 m2 majú zvýšený str

Publikované: 02.01.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

Priestor s kuchynkou, sociálnym zariadením, prívodom vody-.vhodný pre služby

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Ludvíka Svobodu | 40 m²

RK REAL VISION Vám ponúkam na prenájom zaujímavý priestor o výmere cca 40m2 m² nachádzajúci

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na prenájom Poprad

485 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodná budova na Námestí sv.Egídia Poprad centrum - obchodné a administratívne priestory - predaj

Reality Poprad

Administratívny objekt | Námestie Svätého Egídia | 340 m²

REAL VISION Vám ponúka na predaj budovu na Námestí Sv. Egídia, Poprad centrum, ktorá je postave

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

Výnimočná ponuka Predaj dvojgaráž Okružná ul Poprad, pri Corrib, centrum

Reality Poprad

Garáž | Okružná | 42 m²

Ženy pozor, túžite po priestrannej dvoj garáži, kde vám nezavadzia stredná priečka? REAL VISIO

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prenájom garážové státie v garáži pod bytovým domom Hviezdoslavova ul, Poprad, novostavba

Reality Poprad

Garáž | Hviezdoslavova | 20 m²

REAL VISION vám ponúka na prenájom garážové státie v Poprade na Hviezdoslavovej ulici v novosta

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Poprad

Cena dohodou

Najžiadanejší 1 izbový byt v ponuke v Poprade, centrum

Reality Poprad

1 izbový byt | Levočská | 33 m²

Rastúce úrokové sadzby a drahšie financovanie robia z hotových bytov v top lokalitách ešte atr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,900 € 3573 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 50 m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, centrum Popradu Ponúkame na predaj elega

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,999 € 3380 €/m²

Prenájom: 27 m2, voda, priestory pre služby, obchod, kancelárie v Poprade/Starý JUh

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 27 m²

REAL VISION Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Poprade v polyfunkčnej budove (novos

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory 66m2 na prenájom v Poprade, voda, kuchynka, parkovanie, balkón

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 66 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 33 m2 s klimatizáciou, 27 m2 s vodou

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 33 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Poprad

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory v Poprade, rekonštrukcia, parkovanie

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 40 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v Poprade na Starom Juhu na ulic

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Poprad

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

"PRENAJATE" Prenájom novostavba obchodné priestory Poprad Hviezdoslavova ul., 41 m2, parkovacie miesto