Predaj 3 izbového bytu Poprad - Matejovce s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 75 m²

Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

Novostavba 2 izbový byt B.2.4. BELL RESIDENCE

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 54.08 m²

ČOSKORO KOLAUDUJEME! Hľadáte moderné bývanie, nízke náklady alebo zaujímavú investičnú príleži

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 2959 €/m²

Novostavba 2 izbový A.3.1. - 58,91 m2, Bell Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 52.26 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Poprad

183,500 € 3511 €/m²

Na predaj 2 -izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ústecko - Orlická | 50 m²

Realitná kancelária Inori Reality ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 2 -izbový byt, na u

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2700 €/m²

Jediný 4i byt s predzáhradkou novostavba Bell Residence

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 107.83 m²

Vaša malá oáza pokoja v novom domove s vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. Hľadáte bývanie,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Poprad

363,000 € 3366 €/m²

Dražba rodinného domu na Matejovskom námestí v Poprade - časť Matejovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkami o výmere viac ako 500 m2 na Matejovskom námestí

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Administratívna budova ( meštiansky dom ) v Spišskej Sobote

Reality Poprad

Administratívny objekt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou Online Aukcie administratívnu budovu v centre Spišs

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

APARTMÁN na Štrbskom Plese

Reality Poprad

Apartmán | Szentiványho | 55.95 m²

Benard ponúka exkluzívne na predaj apartmán 56 m2 na Štrbskom Plese. Či už ste milovníkom hôr,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

390,000 € 6971 €/m²

Podnik na predaj, Poprad

Reality Poprad

Objekt pre obchod | 60 m²

TUreality ponúka podnik v centre mesta na predaj. Všetko potrebné informácie nájdete na fridman

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

PREDANÝ | 1 izbový byt s balkónom, sídlisko JUH III, POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Šoltésovej | 33 m²

PREDANÝ | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 1izbový byt s loggiou v POPRADE

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

4i byt s balkónom a pivnicou na sídlisku Západ

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 78 m²

Integrity Real ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný, štvorizbový byt s balkónom na medzip

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2244 €/m²

Priestranný 2-izbový byt na 4. podlaží – projekt Egídius, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 65.59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 4. nadzemnom podlaží moderného bytového domu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,691 € 3395 €/m²

Na prenájom: zariadený 2-izbový byt s loggiou v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 51 m²

REALITY KAMZÍK Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt na ulici MPČĽ v Poprade

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj garáž na sídlisku v Poprade

Reality Poprad

Garáž | Tajovského | 22 m²

Moderný maklér ponúka na predaj garáž na Tajovského ulici v Poprade – praktický a dobre vybaven

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

32,500 € 1477 €/m²

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZB. BYT, KOMPLET PREROBENÝ, ŽIADANÁ LOKALITA, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Benard Vám ponúka na predaj útulný, kompletne prerobený 3-izbový byt 68 m2 v žiadanej lokalite

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

189,999 € 2794 €/m²

Na predaj priemyselný areál v Kežmarku

Reality Poprad

Skladový objekt | - | 1,583 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj priemyselný areál v Kežmarku, ktorý sa nachádza na pozemku s c

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 207 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Poprad

Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poprad

63,000 € 887 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v Poprade (Starý Juh)

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Ludvika Svobodu | 66 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kancelársky priestor na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade – síd

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

89,000 € 1978 €/m²

Na predaj dom snov–rodinné sídlo s jazierkom na kúpanie a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

Rodinný dom | ulica | 203.45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

1 izb. byt, 2 balkóny Západ

Reality Poprad

1 izbový byt | Komenského | 33 m²

Na prenájom ponúkam útulný, kompletne zariadený 1-izbový byt s dvomi balkónmi v tichej a vyhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predám 3izbový byt, balkón, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 72 m²

RÁNA S VÝHĽADOM NA TATRY: Váš nový domov, kde má každý svoj priestor Priznajme si to – nájsť 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2153 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie