RODINNÝ DOM POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 6 - izbový rodinný dom, Poprad, katastrálne územie Ve

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

335,000 € 1396 €/m²

Atraktívny kancelársky priestor (304 m2) Poprad

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska | 304 m²

Číslo ponuky: 8008 - Ponúkame na prenájom ATRAKTÍVNY PODNIKATEĽSKÝ PRIESTOR (kancelária, služby

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

80 €/m2/rok 0 €/m2/rok

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE | Štýlová garzónka s výhľadom na Tatry – Poprad, centrum | Bývajte s Nami

Reality Poprad

Garsónka | 20.7 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú garzónku v priamo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

99,900 € 4826 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, 80 m2, v obľúbenej lokalite Starý Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | Rázusova | 80 m²

Reality Kamzík Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou v Poprade, na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2063 €/m²

2-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 61.11 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľado

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,990 € 3027 €/m²

1-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | Dlhé hony | 52.59 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľadom

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,990 € 3042 €/m²

3-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Dlhé hony | 93.13 m²

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

254,990 € 2738 €/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - NOVOSTAVBA EDEN

Reality Poprad

3 izbový byt | Štefánikova | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

325,000 € 4276 €/m²

Prenájom obchodného priestoru 74 m² – Panorama Residence, Nový Juh, Poprad

Reality Poprad

Obchodné priestory | Dlhé hony | 74 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor o výmere 74 m², situovaný na prízemí novostavby

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - EDEN

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 51 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

235,000 € 4608 €/m²

Na predaj – obchodný priestor 74m² v novostavbe Panorama Residence, Poprad – Nový Juh

Reality Poprad

Obchodné priestory | Dlhé hony | 74 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor o výmere 74m², nachádzajúci sa na prízemí novostav

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Poprad

185,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Poprad. Klient preferuje byt po

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

105,000 € 105000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý, Nový Juh, Zápa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

160,000 € 160000 €/m²

PRENÁJOM 2i apartmán v blízkosti centra s parkovacím miestom, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 71.02 m²

Predstavujem vám priestranný 2-izbový apartmán na jednej z najžiadanejších adries v Poprade – n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

NOVINKA: Na predaj 1izbový byt Poprad - Nový JUH

Reality Poprad

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame na predaj 1 byt s balkónom s rozlohou 37 m² vo vyhľadávanej lokalite Poprad – Nový J

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

119,999 € 3243 €/m²

POZEMOK, SPIŠSKÁ SOBOTA

Reality Poprad

Orná pôda | Košická | 319 m²

Ponúkame na predaj pozemok registra „E nachádzajúci sa v lukratívnej časti Popradu, v katastrál

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Poprad

22,500 € 71 €/m²

Kúpim garáž, Poprad

Reality Poprad

Garáž | Nezadaná | 0 m²

Kúpim garáž v meste Poprad. Lokalita: CENTRUM Platba v hotovosti

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpim garážové státie, Poprad

Reality Poprad

Garáž | Nezadaná | 0 m²

Kúpim garážové státie v meste Poprad. Lokalita: CENTRUM Platba v hotovosti

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na kúpa Poprad

Cena dohodou

**ZNÍŽENÁ CENA** PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT - POPRAD, SÍDLISKO JUH

Reality Poprad

3 izbový byt | 76 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2092 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ambulancie na prenájom v Poliklinike Alexandra, Poprad

Reality Poprad

Obchodné priestory | 71.54 m²

Hľadáte priestor pre svoju ambulanciu na mieste, kam sú pacienti zvyknutí chodiť a kde sa cítia

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

NAJVÄČŠÍ BYT NA TRHU? 141 m² komfortu + TOP adresa!

Reality Poprad

4 izbový byt | 135 m²

Nie každý byt dokáže ponúknuť pocit priestoru rodinného domu v spojení s komfortom mestského bý

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

1 € 0 €/m²

PRENÁJOM Veľkorysý 4-izbový byt 135 m² v TOP lokalite Poprad

Reality Poprad

4 izbový byt | 135 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,190 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov, Poprad

Reality Poprad

Obchodné priestory | 87 m²

VAŠA NOVÁ ADRESA NA NAJRUŠNEJŠEJ TEPNE POPRADU! ????️ Hľadáte miesto, kde váš biznis nebude len

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PRENAJATÝ 2-izbový byt s loggiou + park. miesto POPRAD Karpatská Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Štýlové bývanie v centre POPRADU – prenájom 2 izbový zariadený byt s loggiou v NOVOSTAVBE blízk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Poprad