Nadštandardný mezonet so záhradou 101 m² | Novostavba | Poprad – Spišská Sobota

Reality Poprad

Mezonet | Sobotské námestie | 81 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 3 izbový mezonetový byt – novostavbu v Poprade – Spišská Sobota

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Poprad

350,000 € 4321 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2izbový byt, Poprad, max 2osoby

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka prenájom 2izbového bytu s balkónom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii vhodn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadáme na prenájom predajne lokálnych slovenských výrobcov potraviny + vybrané remeselné produkty Veľkosť priestoru: 70 – 100 m², Poprad

Reality Poprad

Objekt pre obchod | Tatranské námestie | 70 m²

Hľadáme priestory na prenájom v mestách Žilina, Liptovský Mikuláš, Poprad. Predajňa lokálnych s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj, 2 - izbový byt, Ludvíka Svobodu, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 52.24 m²

PREDAJ, 2-izbový byt, podlahová plocha bytu 52,24 m2, ul. Ludvíka Svobodu, sídlisko Starý Juh,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2584 €/m²

Predaj, rodinný dom, dvojgaráž, pozemky, Poprad - Veľká, Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Nová | 161 m²

Rodinný dom, gvojgaráž o výmere 43 m2, pozemky o výmere 1456 m2, Poprad - Veľká, Poprad Realit

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Poprad

480,000 € 2981 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: KOMERČNÝ PRIESTOR, 358 m2, CENTRUM, POPRAD

Reality Poprad

Reštauračné priestory | Štefánikova | 358 m²

mlm reality Poprad pripravuje pre Vás lukratívne prevádzkové priestory v centre Popradu, kde je

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Poprad

399,999 € 1117 €/m²

INORI | Ponúka PREDAJ stavebné pozemky spolu rozloha 1.433 m² Poprad Matejovce, určené pre výstavbu troch RD s tromi bytový bytovými jednotkami

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Allendeho | 312 m²

Inori Reality pre vás pripravilo do ponuky mimoriadnu investičnú príležitosť – kompletne pripra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

250.5 €/m2 251 €/m2

INORI| PREDAJ stavebné pozemky o rozlohe 437 m², 415 m², 312 m², 269 m², spolu rozloha 1.433 m². Centrum Poprad - Matejovce, určené pre výstavbu RD

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 312 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Poprad

250.5 €/m2 1 €/m2

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Allendeho | 415 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

250.5 €/m2 251 €/m2

INORI | PREDAJ stavebné pozemky o rozlohe 437 m², 415 m², 312 m², 269 m², spolu rozloha 1.433 m². Centrum Poprad - Matejovce, určené pre výstavbu RD

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Allendeho | 404 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

250.5 €/m2 251 €/m2

Prenájom kancelárskeho / obchodného priestoru – 36 m² Poprad- západ

Reality Poprad

Obchodné priestory | 36 m²

Prenájom kancelárskeho / obchodného priestoru – 36 m² Ponúkame na prenájom nebytový priestor o

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1i byt v LISABETHRESIDENCE vrátane komplexných služieb ubytovania

Reality Poprad

1 izbový byt | Scherfelova | 34 m²

Realitná kancelária ELITEQREALITY Vám ponúka na prenájom exkluzívny apartmán LISA v staromešt

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na prenájom Poprad

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpime staršiu nehnuteľnosť

Reality Poprad

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Kúpime akúkoľvek staršiu/starú nehnuteľnosť v okrese Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa. Na stave

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Poprad

Cena dohodou

Prenájom kancelárie, Poprad, centrum

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Prenájom obchodných / kancelárskych priestorov pripravených na okamžité využitie Ponúkame na p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

250 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 3i byt v jednej z najžiadanejších lokalít Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 52.2 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Poprad – ul. Joliota Curie, vchod 23 | 52,2 m² + nový balkón | Tatry P

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality predáva rozostavaný bytový dom s osmimi apartmanovymi bytmi v Poprade.Znížená cena!!!

Reality Poprad

2 izbový byt | 850 m²

TUreality predáva rozpracovanú stavbu , ako investičnú príležitosť na výstavbu osmych bezbarier

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

434,999 € 512 €/m²

Predám záhradu s chatou – Poprad-Stráže (osobné vlastníctvo)

Reality Poprad

Záhrada | Petra Jilemnického | 362 m²

Predám záhradu v tichej lokalite Poprad–Stráže s chatkou, ideálnu na pestovanie, oddych či víke

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Poprad

44,000 € 122 €/m²

Nová rezidenčná zóna pod Spišskou Sobotou – moderné rodinné domy v Poprade - SKLENÍKY

Reality Poprad

Rodinný dom | Štefánikova | 110.95 m²

Nová rezidenčná zóna SKLENÍKY – moderné rodinné domy v Poprade pod Spišskou Sobotou REALITY K

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Poprad

490,000 € 4416 €/m²

Výrazne znížená cena rodinného domu vo Veľkej s menším hosťovským domom

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Poprad - Veľká, neďaleko letiska. N

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Poprad

328,000 €

TUreality ponúka na prenájom 1izbový byt, blízko Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 23 m²

TU reality Vám ponúka na prenájom suitu 1 izbový byt - apartmán na dlhodobé bývanie na úpätí Vy

Publikované: 23.01.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

TUreality ponúka na prenájom 1 izbový byt, Vysoké Tatry

Reality Poprad

1 izbový byt | 34 m²

TU reality Vám ponúka na prenájom 1 izbový byt - apartmán na dlhodobé bývanie na úpätí Vysokých

Publikované: 23.01.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pozemok o výmere 7052 m2 v Poprade na predaj

Reality Poprad

Lúka, pasienok | Kvetnica | 7,052 m²

REALITY KAMZÍK Vám ponúka na predaj trvalý trávny porast v katastrálnom území Poprad smer Kvetn

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Poprad

70,000 € 10 €/m²

Pozemok na rodinný dom s inžinierskými sieťami v obci Švábovce

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Švábovce | 623 m²

REALITY KAMZÍK Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok o výmere 623 m2 so všetkými inžinierským

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

79,000 € 127 €/m²

Obchodný priestor v centre Popradu na prenájom

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 150 m²

REALITY KAMZÍK EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom obchodný priestor v centre mesta Poprad! Ponúkame

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30436)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie