Od 01.06.2026 na PRENÁJOM nadštandardne zariadený 2 izb. byt POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe Karpat

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na prenájom Poprad

595 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM garáž Poprad Karpatská Residence 26 m2

Reality Poprad

Garáž | Karpatská | 27 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM garáž v suteréne v novostavbe Karpatská residence. Garáž disponuje ele

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Poprad

200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA LETISKO | 3 izbový RD 100 m²+ 1 izbový RD s garážou | POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Na letisko | 632 m²

Ekluzívne v Y A M I • D O M I na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom so samostatným

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

319,990 € 506 €/m²

Bývajte podľa seba: 3-izbový byt s loggiou v TOP lokalite Poprad – Okružná

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 73 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2329 €/m²

Exkluzívny veľkometrážny 3-izbový byt 118 m² v centre Popradu (Tatranské námestie)

Reality Poprad

3 izbový byt | Tatranské námestie | 118 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúkajú na predaj veľkometrážny, svetlý a elegantne riešený 3-

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Poprad

348,000 € 2949 €/m²

Prenájom nadštandardného 3-izbového bytu 118 m² – Tatranské námestie, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Tatranské námestie | 118 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný zariadený 3-izbový byt s výmerou 118 m² hneď vedľa nemocnic

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na prenájom Poprad

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ - veľký jednoizbový byt s loggiou len 5 min od nemocnice – Poprad, Starý Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 40 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na prenájom priestranný 1-izbový byt s rozlohou 41 m² v obľúbenej loka

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na prenájom Poprad

Cena dohodou

Na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Poprade pri Tescu

Reality Poprad

Obchodné priestory | Teplická cesta | 217 m²

NA PRENÁJOM obchodný priestor pri Tescu Poprad Monfils, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájo

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Priestory na prenájom Poprad

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Na prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňová ulica | 27.54 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Suchoňovej ulici, vrát

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME : Na predaj 1 izbový byt s loggiou , v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 31 m²

Pripravujeme na predaj 1 izbový byt s loggiou, V Poprade na ulici Ludvíka Svobodu. Byt sa nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 3710 €/m²

!!!REZERVOVANÉ!!!TUreality ponúka na predaj: 2-izbový byt s balkónom

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

⏳ TUREALITY PRIPRAVUJE DO PONUKY: 2-izbový byt s balkónom (Poprad – Juh III) Máte v pláne rekon

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

134,990 € 2700 €/m²

TUreality ponúka na predaj: Zariadený 2-izbový byt v novostavbe (Poprad)

Reality Poprad

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt v projekte Karpatská Residence. Ideálna voľba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,999 € 3545 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ Jedinečný veľkometrážny byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 120 m²

TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný byt, ktorý spája luxus, moderný dizajn a dokonalú polohu

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

299,999 € 2500 €/m²

1izbový byt prenájom Poprad , novostavba

Reality Poprad

1 izbový byt | 33 m²

TUreality ponúka 1izbový byt na starom juhu v Poprade. Rozloha bytu je 33m2. Nájom pre dve osob

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predáme stavebný pozemok 2km od Popradu

Reality Poprad

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TATRY NA DLANI A POPRAD ZA ROHOM: POZEMOK, KTORÝ CHCETE VLASTNIŤ! Hľadáte miesto pre svoj vysní

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

144,990 € 242 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom – Poprad, Starý Juh, Ústecko-orlická ulica

Reality Poprad

3 izbový byt | Ústecko - Orlická | 65 m²

REALITY KAMZÍK Vám ponúka na predaj príjemný a teplý 3-izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2400 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade

Reality Poprad

4 izbový byt | Rázusova | 100 m²

Rezervovaný 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade na starom juhu s celkovou plochou 100 m2 sa na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Poprad

214,900 € 2149 €/m²

PRENAJATÝ | 2 izbový s terasou a parkovacím státím, sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Nové nábrežie | 65 m²

PRENAJATÝ | SAVONA realitná kancelária | EXKLUZÍVNE ponúkame NA PRENÁJOM v Poprade | 2 izb

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ Záhrada s chatkou v pokojnej časti Popradu

Reality Poprad

Záhrada | 362 m²

TUreality PONÚKA NA PREDAJ jedinečnú záhradu v pokojnej mestskej časti Poprad – Stráže, ktorá p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

45,000 € 124 €/m²

Jediný byt na poschodí 4i byt + 63m terasy

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 116.49 m²

Veľkometrážny 4izbový byt, 185,78 m2 s panoramatickým výhľadom v projekte Bell Residence veža A

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi Ponúkame na predaj 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Poprad

164,000 € 2523 €/m²

člen NARKS

Predaj, 3-izbový byt s balkónom v blízkosti centra mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 65 m²

Predám zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na ulici Tomášikova, sídlis

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Poprad

162,500 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbového bytu Poprad - Matejovce s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 75 m²

Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie