TUreality predáva reštauráciu v meste Poprad.

Reality Poprad

Reštaurácia | 2,490 m²

TUreality predáva reštauráciu v Poprade, ktorá už zarába – a čaká na niekoho, kto to posunie eš

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

490,999 € 197 €/m²

TUreality predáva exkluzívne zaujimavý byt pri Poprade.

Reality Poprad

3 izbový byt | 90 m²

TUreality predáva fakt zaujímavý byt v dome… a toto nie je žiadna paneláková klasika. Samostat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,999 € 1667 €/m²

Posledný voľný 3 izbový slnečný byt

Reality Poprad

3 izbový byt | Popradskej brigády | 84.98 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa na 4. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

273,921 € 3223 €/m²

Na prenájom: Slnečný 2-izbový byt s balkónom, Poprad – ul. Ludvíka Svobodu

Reality Poprad

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na prenájom príjemne presvetlený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Ludvík

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe SQUARE, Poprad - 3B

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 54.86 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

175,443 € 3198 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square v Poprade - 5B

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 44.77 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

148,681 € 3321 €/m²

NA PREDAJ Záhrada s chatkou v Poprade

Reality Poprad

Záhrada | 312 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ jedinečnú záhradku situovanú v pokojnej lokalite v Poprade, ideálnu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

48,000 € 154 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 62.83 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 3. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

191,326 € 3045 €/m²

Nadčasový projekt Egídius v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 58.61 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 3193 €/m²

NA PREDAJ Exkluzívne obchodné priestory v centre mesta

Reality Poprad

Obchodné priestory | 50 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný obchodný priestor situovaný priamo v centre mesta Poprad,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Poprad

172,000 € 3440 €/m²

Prenájom, 3 izbový byt, záhrada, ul. Kysucká, Poprad - Veľká, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Kysucká | 80 m²

Realitná kancelária Inori ponúka na PRENÁJOM samostatný, na prízemí situovaný, priestranný 3 i

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

790 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM - ENERGIE A INTERNET V CENE

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Egídia | 17 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný kancelársky priestor na Námestí svätého Egídia 6/11 v Popr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

170 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM - ENERGIE A INTERNET V CENE

Reality Poprad

Administratívny objekt | Námestie sv. Egídia | 17 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

170 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2izbový byt, balkón, pri Poprade, Vysoké Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | 46 m²

VÁŠ ZÁKLADNÝ TÁBOR PRE ŽIVOT AJ DOBRODRUŽSTVO: 2-izbový apartmán len 5 minút od Popradu vo Veľk

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

TUreality predáva zaujímavý wellness obchodný priestor v Poprade.

Reality Poprad

Obchodné priestory | 100 m²

TUreality predáva obchodný priestor na fakt dobrom fleku v Poprade. Máš tu vlastné kúrenie, rek

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Poprad

235,000 € 2350 €/m²

PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT 53 M2 BALKÓN, JUH DOSTOJEVSKÉHO, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Dostojevského | 53 m²

MLM reality Poprad Vám exkluzívne prináša kompletne rekonštruovaný, priestranný, 2 - izbový byt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,900 € 3017 €/m²

NOVOSTAVBA: Nádherný exkluzívny 2izbový byt na predaj POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | 51.1 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v meste Poprad. Byt je situ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Predaj, svetlý 2-izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ul. Mládeže | 51.82 m²

Exkluzivne ponúkame na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 2893 €/m²

Na predaj komerčná budova v centre, Poprad – Námestie sv. Egídia

Reality Poprad

Obchodné priestory | 900 m²

Ponúkame na predaj komerčný objekt situovaný priamo v srdci mesta, na Námestie svätého Egídia –

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Novinka luxusný Rodinný dom na predaj Veľká Lomnica/Pod lesom

Reality Poprad

Rodinný dom | 285 m²

TUreality ponúka na predaj nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite obce Veľká Lomnica, situovanú v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

440,000 € 1544 €/m²

Ponúkame na prenájom 2izbový byt, Poprad - Starý Juh

Reality Poprad

2 izbový byt | 40 m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom – Poprad, Starý Juh , ulica Mládeže. Byt je svetlý, útulný

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na krok do centra - TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa v centre Popradu.

Reality Poprad

3 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,000 € 3415 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 2 -izbový byt na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | Hurbanova | 56.45 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v tichej a

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok 950 m² Okres Poprad

Reality Poprad

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TU reality ponúka na predaj stavebný pozemok 950 m² v Okrese Poprad tichá lokalita na okraji ob

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

56,999 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Rodinné domy na predaj (23070)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie