Priestory na obchod a služby/ podnikanie

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | Andovská | 54 m²

Ponúkame do prenájmu podnikateľské priestory v Nových Zámkoch. Veľkosti priestorov sú v rozpätí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

3.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

FINREA│ PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV V CENTRE MESTA – THURZOVA ULICA, MARTIN

Reality Martin

Administratívny objekt | Thurzova | 23 m²

Ponúkame vo výhradnom zastúpení na prenájom atraktívne kancelárske priestory v historickej budo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Martin

10.61 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

FINREA │ Exkluzívna polyfunkčná budova na pešej zóne v meste Martin, pozemok 1380 m2

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 1,320 m²

Máte podnikateľský zámer a hľadáte priestory, ktoré mu dodajú viditeľnosť, prestíž a funkčnosť?

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Záhrada plná možností v centre Trnavy!!

Reality Trnava

Reštaurácia | Ľudmily Podjavorinskej | 800 m²

Záhrada plná možností v centre Trnavy! Ponúkame Vám na prenájom jedinečný a krásny priest

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na Jantárovej ul.

Reality Košice-Západ

Administratívny objekt | Jantárová | 22 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 22 m², vhodn

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

295 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ PRE ODVÁŽNYCH, KTORÍ TO S PODNIKANÍM MYSLIA VÁŽNE

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | Tatranská | 1,137 m²

VO VÝHRADNOM PREDAJI RODINNEJ SPOLOČNOSTI INVESTCONSULT REALITY NÁJDETE TERAZ V PONUKE TÚTO VEĽ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

1,300,000 € 1143 €/m²

VYNIKAJÚCA PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – REŠTAURÁCIA BEREK NA PRENÁJOM

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | 1,137 m²

VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ RODINNEJ SPOLOČNOSTI INVESTCONSULT REALITY NÁJDETE TERAZ TÚTO VÝNIMOČNÚ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

6,800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Zaparkuj V Pohode - Prenájom Parkovacích Miest ✨

Reality Trenčín

Garáž | K dolnej stanici | 20 m²

Potrebujete pohodlné parkovanie v centre Trenčína? Máme pre vás riešenie! Ponúkame na prenájom

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PREDAJ VONKAJŠÍCH PARKOVACÍCH MIEST – Kubániho dvory, Zvolen

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Ľ. Kubániho | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státia v modernom rezidenčnom projekte Kubániho dvory v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

14,900 € 1355 €/m²

PREDAJ - administratívnych a výrobno-skladových priestorov v Šamoríne

Reality Šamorín

Objekt pre obchod | Bratislavská | 2,735 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj administratívne a výrobno-skladové priestory v centre m

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

1,400,000 € 512 €/m²

PREDAJ - výrobno-skladových priestorov v Šamoríne varianta A

Reality Šamorín

Skladový objekt | Bratislavská | 700 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výrobno-skladové priestory v centre mesta Šamorín. K n

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

440,000 € 629 €/m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 1,384 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý poskytuje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

390,000 € 282 €/m²

Garáž v podzemnom parkovisku na Galantskej ceste 5416 v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Garáž | Galantská cesta | 15 m²

Garáž na predaj v podzemnom parkovisku polyfunkčnej Budovy na Galantskej ceste 5416 v Dunajsk

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

16,000 € 1067 €/m²

Na predaj Garaž - Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | 16 m²

TUreality ponúka na predaj garáž o výmere 16 m², ktorá predstavuje ideálne riešenie pre parkova

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

27,000 € 1688 €/m²

Parkovacie miesto na prenájom – Berlínska, Košice – Sídlisko Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Spevnené plochy | Berlínska | 12.5 m²

Hľadáte stabilné a vyhradené miesto na parkovanie pre svoje auto? Ponúkame parkovacie miesta na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Košice-Sídlisko Ťahanovce

800 €/rok 64 €/rok/m²

Prenájom reštauračných priestorov – Čaňa (pri Košiciach, lokalita Tajvan)

Reality Čaňa

Reštaurácia | Osloboditeľov | 490 m²

Prenájom reštauračných priestorov – Čaňa (pri Košiciach, lokalita Tajvan) Ponúkam na prenájom

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Čaňa

1,250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM - ENERGIE A INTERNET V CENE

Reality Poprad

Administratívny objekt | Námestie sv. Egídia | 17 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný kancelársky priestor na Námestí svätého Egídia 6/11 v Popr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

170 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Meštiacky dom na predaj v centre Prešova.

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Hlavná | 550 m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI PREŠOVA URBAN & PARTNER Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení maji

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Prešov

1,300,000 € 2364 €/m²

Investičný apartmánový dom v obci Bystrá s vlastným wellness

Reality Bystrá

Apartmánový dom | 219.45 m²

Hľadáte investičnú príležitosť v srdci Horehronia? Alebo chcete bývať komfortne a zároveň podni

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bystrá

690,000 € 3144 €/m²

Garážové státie Bratislava I - Staré mesto, ul. Jozefská

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Jozefská | 12 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na prenájom garážové státie, ktoré sa nachádza

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

170 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM KANCELÁRIÍ + PRIESTOR NA PODNIKANIE – NÁRODNÁ ULICA ŽILINA

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Národná | 40 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory spolu s prevádzkovým priestorom na p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Žilina

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nebytový priestor na podnikanie v centre Bratislavy – Karadžičova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Karadžičova | 42 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v modernom projekte Karadžička, ktorý predstavuje ideálnu

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

94,990 € 2262 €/m²

Ideálny priestor pre ambulanciu alebo kliniku v centre mesta – Karadžička - možnosť odpočtu DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | 96 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vhodný pre zdravotnícke alebo estetické služby v projekte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 3521 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Podnikateľský sen: reštaurácia, penzión a bazén v prírode pri BA

Reality Limbach

Hotel, penzión, ubytovňa | Potočná | 440 m²

Realitná kancelária LEGACY vám exkluzívne ponúka jedinečný areál na okraji Limbachu – ideálne m

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Limbach

610,000 € 1386 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie