Garáž | Marcheggská | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcej sa na Marcheggskej ulici v Stupave. Garáž sa nachádz
23,500 € 1306 €/m²
Administratívny objekt | Cementárenská | 492 m²
Ponúkame Vám na predaj kancelársko – skladovú budovu na Cementárenskej ul. v Stupave – areál Ce
750,000 € 1524 €/m²
Rodinný dom | Malacká | 98 m²
DeveloX Reality vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojpodlažný rodinný dom s garážou, ho
Info v RK
Rekreačný pozemok | Ovocinár | 470 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoju záhradu, relax alebo investíciu v jednej z najžiadanejších lok
60,000 € 128 €/m²
Záhrada | 419 m²
V EXKLUZÍVNOM zastúpení ponúkame na predaj záhradu o výmere 419m2 vo vyhľadávanej a obľúbenej
55,000 € 131 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 246 m²
Na predaj: Pozemok so starším rodinným domom v Stupave Ponúkame na predaj pozemok so starším
155,000 € 630 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 246 m²
155,000 € 630 €/m²
Záhrada | Lintavy | 2,352 m²
Ponúkam Vám na predaj pozemok v katastri Stupava - Lintavy. Pozemok je mierne svahovitý. Vedie
126,000 € 54 €/m²
2 izbový byt | Marcheggská | 82 m²
EXKLUZÍVNE: Prečo by ste sa mali tlačiť v malom byte, keď môžete bývať v obrovskom 2-izbovom ap
183,900 € 2243 €/m²
2 izbový byt | Marcheggská | 82 m²
EXKLUZÍVNE: Prečo by ste sa mali tlačiť v malom byte, keď môžete bývať v obrovskom 2-izbovom by
199,900 € 2438 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 2,554 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy s veľkorysou výmerou 2554 m² v meste Stupava na
459,000 € 180 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
Zenith Reality Vám ponúka posledný z bytov v Novostavbe bytového komplexu v Stupave na ulici J
237,622 € 2950 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Na predaj priestranný 2-izbový byt v Stupave – ulica Cementárenská Ponúkame na predaj moderný
214,990 € 3468 €/m²
Rodinný dom | Platanová | 92.76 m²
Ponúkame Vám na predaj časť RD s tromi samostatnými bytovými jednotkami, s veľkou 49 m2 terasou
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²
Ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere pozemku 772 m2 v obci Stupa
180,000 € 233 €/m²
Rodinný dom | Konvalinková 11 | 124 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového domu s garážou v top lokalite na Kremenici v príje
319,000 € 2573 €/m²
2 izbový byt | Vincenta Šikulu | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený, slnečný 2 izbový byt , nachádzajúci sa v teh
182,900 € 3325 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 17,600 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ MÁST! – pozemky v prebiehajúcej komasácii začatej v
35,000 € 2 €/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj posledný voľný 2i byt v novostavbe Kozlisko + 62,10m2
183,195 € 2950 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame posledný voľný byt v novostavbe. Využite možnosť na kúpu posledn
237,622 € 2950 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
237,622 € 2950 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Ponúkame na predaj nový rodinný dom v záhradkárskej oblasti v katastrálnom území Stupava Mást.
300,000 € 3750 €/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²
Bytový dom , novostavba: Stupava, ulica Jána Ondruša PARAMETRE: Typ: 2-izbový byt Poschodie:
183,000 € 2947 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúkam na predaj chatu s terasou v oplotenej záh
65,000 € 929 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.