Stavebný pozemok v centre Stupavy

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 619 m²

Ponúkame stavebný pozemok s rozlohou 619 m2 [ presné rozmery na vyžiadanie ] v centre Stupavy.

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

270,000 € 436 €/m²

Na predaj - obchodné nebytové priestory v projekte Nový Majer

Reality Stupava

Obchodné priestory | Pri majeri | 131.1 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj vo svojom skolaudovanom projekte Nový Maj

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Stupava

229,425 € 1750 €/m²

Stupava: investičný pozemok

Reality Stupava

Orná pôda | 2,877 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 16.04.2024
Pozemky na predaj Stupava

105 €/m2 105 €/m2

2 izbový byt s veľkou terasou a parkingom - Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²

Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 3419 €/m²

Stupava, jazero Bezedné: orná pôda 5744 m2

Reality Stupava

Orná pôda | 5,744 m²

Na predaj ponúkame 5 744 m2 ornej pôdy v katastrálnom území Stupava pri jazere Bezedné. Pozemo

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Stupava

33,000 € 6 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Stupave na ulici Železničná

Reality Stupava

Rodinný dom | Železničná | 206 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Stupava

469,900 € 2281 €/m²

PREDAJ-komfortná rodinná vila s bazénom a saunou v blízkosti centra, Rímska ulica, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Rímska | 369 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s atmosférou vily na Rímskej ulici v S

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Stupava

599,000 € 1623 €/m²

Pripravujeme do ponuky - Lukratívny pozemok centrum Stupavy

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 549 m²

Pripravujeme do exkluzívnej ponuky - lukratívny pozemok priamo v centre Supavy na Bazovej ulici

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

259,000 € 472 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Stupave - hotovosť!

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Osiková | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Stupave s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremrš

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

250,000 € 357 €/m²

člen NARKS

Predaj – veľký stavebný pozemok v Stupave

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 3,352 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj veľký stavebný pozemok priamo v meste Stupava. Poze

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

580,000 € 173 €/m²

Predaj celoročne obývateľnej chatky.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame Vám na predaj peknú murovanú chatku vhodnú aj na celoročné bývanie, v tichej časti záh

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

99,000 € 3536 €/m²

Predaj krytého garážového státia v Stupave na Ulici Jána Ondruša

Reality Stupava

Garáž | Jána Ondruša | 14 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj kryté garážové státie v Stupave na Ulic

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Stupava

19,900 € 1421 €/m²

Rekreačný domček v Stupave

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Ovocinár | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu/rekreačný domček v Stupave v lokalite Ovocinár. Plocha pozemk

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

95,000 € 2375 €/m²

POZEMOK NA RODINNÝ DOM – STUPAVA | 506 m² | TOP LOKALITA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Na aleji | 506 m²

N055-14-IVMAE Ponúkame na predaj výborne situovaný stavebný pozemok v tichej a stabilizovanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

175,000 € 346 €/m²

1 izbový slnečný byt - Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | 0 m²

Na predaj ponúkame 1-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Stupava, na ulici Jilemnického. Byt s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

134,000 €

PREDAJ 1.izbový byt STUPAVA

Reality Stupava

1 izbový byt | 0 m²

N066-115-IVMAE Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej lokalite priam

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

130,000 €

Znížená cena | Pozemok 506 m², Stupava – 175 000 €

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 506 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=2Z2ujBWYsu8 N031-14-IVMAE V zastúpení

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

175,000 € 346 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Stupava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Stupava

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: MA-

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Stupava

144,000 € 2769 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Stupava, 3.697 m2 (cena 58,9 €/m2) - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 3,697 m²

Realitná kancelária HALO reality a Dušan Požgay, kontakt: 0902 341 366, nehnuteľnosť s ID: MA-7

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

218,000 € 59 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Stupava, Projekt bytový dom CÍP - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Stupava

3 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: M

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Stupava

260,400 € 3255 €/m²

Pozemok pre stavbu rodinného domu v Stupave, 456 m2!

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 456 m²

RADES REAL PLUS LV ponúka na predaj pekný rovinatý pozemok na stavbu rodinného domu v Stupave

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

Info v RK

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom 456,06m2 s bazénom v tichej ulici, blízko centra Stupavy

Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 1294 €/m²

Bez maklérov predám moderný byt v lokalite Stupava ID 105206

Reality Stupava

2 izbový byt | 55 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

190,000 € 3362 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 108629 I Rozsiahly hotelový areál v pokojnej lokalite na okraji Stupavy

Reality Stupava

Hotel, penzión, ubytovňa | 5,155 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly hotelový areál v pokojnej lokalite na okraji Stupavy. Súčasťou obj

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Stupava

4,000,000 € 776 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie