KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, pozemok 1410 m2 - Prekrásny POZEMOK s rekreačnou CHATKOU s vlastným súpisným číslom

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová | 1,410 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ prekrásny REKREAČNÝ POZEMOK s existujúcou CHATKOU s vlastným súpisným čísl

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Stupava

99 €/m2 99 €/m2

KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, stavebný pozemok, 658 m2 - PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE k rodinnému domu v cene

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 658 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ jedinečný STAVEBNÝ POZEMOK so všetkými inžinierskymi sieťami a PRÁVOPLATNÝ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

229,990 € 350 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ priestranný 6-iz Rodinný Dom v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom, situovaný v jednej z najlepších lokalít St

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

359,900 € 1800 €/m²

Záhrada – Ovocinár – Stupava

Reality Stupava

Záhrada | Pajštúnska | 470 m²

RK-GRAFT ponúka záhradu s chatkou v záhradkárske oblasti Ovocinár – Stupava / MA. Celková rozl

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

60,000 € 128 €/m²

Pozemok pre záhradu na okraji Stupavy

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 535 m²

Ponúkame na predaj spolu 5 záhrad na okraji mesta Stupava. Ide o oplotené pozemky s výmerou cca

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

34,000 € 64 €/m²

Stavebné pozemky v Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 547 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 stavebných pozemkov (1 pozemok s pravoplatným stavebným povolením na v

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

191,500 € 350 €/m²

EMISSEN – NA PREDAJ ROZĽAHLÝ 16,22 ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK V STUPAVE NA BÝVANIE A/ALEBO NA PODNIKANIE

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Kopcami | 1,622 m²

Realitná kancelária EMISSEN ponúka na predaj rozľahlý 16,22 árový stavebný pozemok na bývanie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

225,000 € 139 €/m²

Stavebný pozemok v tichej časti Stupavy pre domov

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Zadná | 520 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v stabilizovanej zástavbe rodinných domov, ktorý je ideálny

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

370 €/m2 370 €/m2

NA PREDAJ, rekreačný pozemok v k.ú. Stupava, 5637 m2

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Karpatská | 5,637 m²

AMOS reality predáva veľký 5637 m2 rekreačný pozemok v obci Stupava. Pozemok vhodný pre rekreač

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

200 €/m2 200 €/m2

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková 9/a | 154.43 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Stupava

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- prémiové bývanie v 5 izbovom, dvojpodlažnom viladome- STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Na vyhliadke | 115.16 m²

Spustili sme výstavbu exkluzívneho projektu Na Vyhliadke v Stupave. Ponúkame na predaj 5 izbový

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Stupava

379,000 € 3270 €/m²

Pozemok pri Stupave so stavebným povolením!

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Pri Greftoch | 550 m²

Máme pre vás atraktívny rohový pozemok v záhradkárskej osade Ovocinár, len 10 minút od centra S

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

47,000 € 85 €/m²

IRG | NOVINKA | Rodinné bývanie v Stupave: 3-izbový byt so záhradkou v pokojnej časti

Reality Stupava

Rodinný dom | 92 m²

IRG Realitné Centrum Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Stupava

293,000 € 3185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe v Stupave ( Kozlisko ).

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 68 m²

Na predaj Vám ponúkame posledný 2. izbový byt v Stupave na ulici Jána Ondruša ( Kozlisko ). By

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Stupava

183,195 € 2694 €/m²

Kompletne zariadený dom s dvomi bytmi u nás na Záhorí

Reality Stupava

Rodinný dom | Ferdiša Kostku | 288 m²

Exkluzívne - Ponúkame na prodaj pjekný a veľký rodzinný dúm v Zóhri, kúsek od Mauacek (Malacky

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Stupava

438,900 € 1524 €/m²

POZEMOK pre Jazdecký klub u nás na Záhorí

Reality Stupava

Iný stavebný pozemok | 3,280 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pre Jazdecký klub – zariadenie poloverejného charakteru p

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 26.07.2024
Pozemky na predaj Stupava

213,200 € 65 €/m²

///ZNÍŽENÁ CENA/// Priestranný, zrekonštruovaný 5i dom - Stupava - Predaj

Reality Stupava

Rodinný dom | Nová | 156 m²

CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Stupave

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Stupava

428,000 € 2744 €/m²

GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ: 1 izbový byt s veľkým balkónom, pivnicou + parking a zariadenie

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 41.8 m²

Predajte za najvyššiu cenu aj Vy ! Tento byt bol predaný, ak aj Vy uvažujete o predaji nehnuteľ

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Stupava

147,500 € 3529 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

EXKLUZÍVNE – Stavebný pozemok 1424 m2 s krásnym výhľadom na mesto STUPAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

250,000 € 176 €/m²

SMART RODINNÝ DOM S NÁDHERNOU ZÁHRADOU A POTOKOM, STUPAVA, ID: 0403

Reality Stupava

Rodinný dom | 486 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom situova

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Domy na predaj Stupava

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predmetom predaja je murovaná chata v Stupave - záhradkárska osada Lintavy

Reality Stupava

Záhradná chatka | nezadana | 50 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti predáme Chatu so záhradou v Stupave záhradkárska oblasť Lin

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

64,900 € 1540 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie