Chalupa, rekreačný domček | 30 m²
Hľadáte pokojné miesto na oddych, záhradkárčenie alebo víkendové grilovačky len na skok od Brat
46,000 € 1533 €/m²
Záhrada | 1,199 m²
Ponúkame na predaj dve susediace záhrady s celkovou výmerou 1 199 m² v meste Stupava, v lokalit
150,000 € 125 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavanú chatu so súpisným číslom v Stupave. Hľadáte miesto, k
68,000 € 756 €/m²
4 izbový byt | J.Ondruša | 88 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru
345,000 € 3920 €/m²
Objekt pre obchod | Cementárenská | 492 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novo postavenú halu spojenú s administratívnym priestorom a vl
850,000 € 1728 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Alejová | 10,000 m²
Realitná kancelária BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj lukratívny investičný pozemok v dyn
1,100,000 € 110 €/m²
4 izbový byt | Hlavná | 77 m²
PINK Reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý už pri vstupe pôsobí
209,000 € 2714 €/m²
Rodinný dom | Zadná | 105.93 m²
Táto nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Ak máte o ňu stále záujem, neváhajte nás kontaktov
329,900 € 3114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 792 m²
Ponúkame na predaj krásnu slnečný pozemok o výmere 792 m² v žiadanej lokalite Stupava, nad kost
79,900 € 101 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p
549,000 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²
Predmetom dražby je dvojizbový byt v bytovom dome "NUEVO", ktorý bol postavený v roku 2018. Dis
178,000 € 3017 €/m²
3 izbový byt | Školská | 73 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený 3-izbový byt v Stupave na Školskej ulici. Byt sa na
179,900 € 2464 €/m²
Vidiecky dom | Na kopcoch | 333 m²
Nehnuteľnosť aká sa na trhu objaví naozaj iba raz za niekoľko rokov. Ponúkame Vám na predaj im
Info v RK
4 izbový byt | Ružová | 70 m²
Moderný maklér ponúka na predaj tento nadštandardný a slnečný 4-izbový byt s balkónom, situovan
Cena dohodou
Obchodné priestory | Cementárenská ulica | 118 m²
Moderný maklér ponúka na predaj administratívny a obchodný nebytový priestor v lokalite Stupava
199,000 € 1686 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 1,340 m²
VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v
369,990 € 276 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²
Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les, prí
180,000 € 233 €/m²
3 izbový byt | Bezručová | 77 m²
Priestranný 3-izbový byt, v novšom bytovom dome na ulici Bezručova, v centre Stupavy. Byt je n
318,000 € 4130 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 54 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený 2-izbový byt v Stupave, na Kukučínovej ulici. Nachádza sa na 3
180,000 € 3333 €/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná
155,000 € 3814 €/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 109 m²
SKOLAUDOVANY Projekt Noemis Stupava - v zastúpení developera ponúkame exkluzívne na predaj posl
189,990 € 1743 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 112.76 m²
Hľadáte priestranný byt, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Predstavujeme vám
260,000 € 2306 €/m²
Rodinný dom | Wolkerova | 84.66 m²
Predaj: Tichá oáza v Stupave - starší 3-izbový rodinný dom s potenciálom Lokalita: Stupava, T
285,000 € 3366 €/m²
4 izbový byt | Okružná | 132 m²
Ponúkame na predaj veľký 4-izb. byt s dvomi terasami a dvomi podzemnými garážovými státiami v p
399,900 € 3030 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.