1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
4 izbový byt | Sama Chalúpku | 77 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na ulici Sam
217,000 € 2818 €/m²
Rodinný dom | Pažitná | 192 m²
Príjemný 5 izbový rodinný dom s átriom, bazénom, rekreačnou záhradou, záhradným domčekom a pa
449,900 € 2343 €/m²
Rodinný dom | Liesková | 105 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, 4-izbový rodinný dom s peknou
425,000 € 4048 €/m²
3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk
275,834 € 3040 €/m²
3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²
Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa
196,990 € 2518 €/m²
Rodinný dom | Džbankárska | 82 m²
Predstavte si miesto, kde sa mestský život prirodzene stretáva s tichom lesa. Kde vás ráno zobu
229,990 € 2805 €/m²
Rodinný dom | 290 m²
Ponúkame na predaj 5 izb. veľkorysý rodinný dom s bazénom, jazierkom aj garážou. Benefitom dane
659,000 € 2272 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Espan, s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu zariadeného 4 izb. rodinného domu s výnimočným vý
455,000 € 2844 €/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
189,990 € 3064 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
179,990 € 2903 €/m²
Rodinný dom | Pod Kopcami 28A | 154 m²
Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres
329,000 € 2136 €/m²
Rodinný dom | 91 m²
Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic
300,000 € 3297 €/m²
4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk
303,781 € 3038 €/m²
4 izbový byt | Pod Kopcami 28A | 154 m²
329,000 € 2136 €/m²
Rodinný dom | Vinohradská | 156.01 m²
ZOSTÁVA UŽ LEN POSLEDNÝCH 5 DOMOV. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratis
499,900 € 3590 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 60 m²
164,990 € 2750 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Cementárenská | 18 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na predaj nebytový priestor na Cementárenskej ulici
79,990 € 4444 €/m²
Rodinný dom | Hollého | 115 m²
NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance
399,000 € 3470 €/m²
4 izbový byt | Hlavná | 90 m²
RealiTana Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový holobyt s loggiou v centre Stupavy. Byt sa
207,000 € 2311 €/m²
Záhrada | Ovocinár | 389 m²
Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatou kúsok od Bratislavy, v záhradkárskej osade na kop
125,000 € 321 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rímska | 3,949 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v prestížnej a pokojnej lokalite mesta Stupava –
85 € 0 €/m²
Garáž | Kúpeľná | 22.75 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe garáži o celkovej výmere 22.75 m2 //3.70 m
25,500 € 1121 €/m²
Rodinný dom | Rovná | 290 m²
VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA. Ponúkame na predaj
469,900 € 1620 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.