3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²
AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68
217,000 € 3191 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 440 m²
Predstavujeme Vám miesto, kde sa každodenný ruch mení na pokoj, súkromie a absolútny relax. Tá
425,000 € 966 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská
550,000 € 2200 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 392 m²
Astonreal ponúka na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti nad ul. Moskovskou v Banskej Bystric
19,000 € 48 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica
137,000 € 913 €/m²
Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 877 m²
AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K
65 €/m2 65 €/m2
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt v RUŽOMBERKU. Rozloha bytu od 50 m2, kompletná rekonš
130,000 €
Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²
AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád
120,000 € 1200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²
AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý
79,990 € 184 €/m²
1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²
AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul
163,000 € 2717 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 8,469 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený
22 €/m2 22 €/m2
Rodinný dom | Studienka | 60 m²
Ponúkame na predaj krásnu historickú chalupu v obci Studienka pri Malackách, ktorá spája autent
114,500 € 1908 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
Astonreal Ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt/apartmán, v Panorama na Donov
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | Gen. M. R. Štefánika | 410 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj budovu ubytovne s vlastným parkovaní
845,000 € 2061 €/m²
2 izbový byt | Beckovská | 53 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj priestranný, zrekonštruovaný, slnečn
139,500 € 2632 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 14,769 m²
AstonReal Vám výhradne ponúka na predaj slnečný, svahovitý pozemok s celkovou výmerou 14.769 m2
325,000 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²
AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d
149,500 € 230 €/m²
1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl
85,000 € 2125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 10,405 m²
32 €/m2 32 €/m2
Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²
Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto
445,000 € 3069 €/m²
1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
110,000 €
Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku
1,699,999 € 567 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá
588,000 € 73 €/m²
Rodinný dom | Púchovská | 160 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d
159,000 € 994 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.