PREDAJ: DOM (CHALUPA) zastavaná plocha 135 m2 - Moštenica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

137,000 € 913 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ : ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Liptovská | 76 m²

- PREDANÉ - AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt s loggiou nachádzajúci sa v p

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ : 1 izbový byt - 37m2, s loggiou, Ružomberok - Za dráhou

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Za dráhou | 36 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 1i byt po čiastočnej rekon

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: Rodinný dom Likavka - pozemok 815m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Likavka | 100 m²

PREDANÉ: AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka.

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

99,000 € 990 €/m²

člen NARKS

Rekreačné pozemky v Dolný Kubín, Kubínska Hoľa

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 877 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 2i byt, min. 50m2, RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt v RUŽOMBERKU. Rozloha bytu od 50 m2, kompletná rekonš

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

130,000 €

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 3i byt, od 70m2, RUŽOMBEROK, do 150.000,- €

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 3-izbový byt v RUŽOMBERKU. Rozloha bytu od 70m2. Po rekonštrukcii.

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

150,000 €

člen NARKS

SÚRNE!!! Kúpim Rodinný dom v okrese Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | 140 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta Rodinný dom v okrese Dolný Kubín. Dom v okolí Dolného Kubína

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Dolný Kubín

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v okrese Dolný Kubín, 907 m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, 1643 m2, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | 120 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky v obci Veličná

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Veličná | 500 m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – VELIČNÁ, OKRES DOLNÝ KUBÍN Hľadáte miesto, kde si postavíte vysn

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

135 €/m2 135 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt, ul. Martina Hattalu

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Martina Hattalu | 67 m²

REZERVOVANÉ !!! AstonReal ponúka na predaj 3 - izbový byt v Dolnom Kubíne, ulica Martina Hatta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 1i byt, po rekonštrukcii, 30-40 m2, LM, 100.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 30 m2 - 4

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ!!! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | 59 m²

PREDANÝ!!! 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec, ul. Na Sihoti. Tento byt má nového

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované! 3-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii – Lipt. Mikulá

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,000 € 3191 €/m²

člen NARKS

Predaj: apartmán 60 m2 + 15 m2 terasa, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

Užite si dokonalý KOMFORT vo vlastnom súkromnom rezorte

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 440 m²

Predstavujeme Vám miesto, kde sa každodenný ruch mení na pokoj, súkromie a absolútny relax. Tá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Krupina

425,000 € 966 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ RODINNÝ DOM pre VEĽKÚ RODINU - CENTRUM BB - MESTSKÝ PARK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

3izb. INVESTIČNÉ APARTMÁNY VYSOKÉ TATRY-TATR. ŠTRBA, 111,17m2

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Štrba | 92.92 m²

AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

337,800 € 3721 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 8.469m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 8,469 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Krásna chalupa so záhradou na predaj

Reality Malacky

Rodinný dom | Studienka | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu historickú chalupu v obci Studienka pri Malackách, ktorá spája autent

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malacky

114,500 € 1908 €/m²

člen NARKS

Predaj: zrekonštruovaný 3 izb byt/apartmán 64m2 Panoráma

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Astonreal Ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt/apartmán, v Panorama na Donov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme 1i byt do 145.000€, ŽILINA - CENTRUM

Reality Žilina

1 izbový byt | Centrum | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v ŽILINE - CENTRUM. Cena nehnuteľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žilina

145,000 €

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22997)
Upresniť hľadanie