HĽADÁM pre klienta: 2i byt, min. 50m2, RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt v RUŽOMBERKU. Rozloha bytu od 50 m2, kompletná rekonš

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

130,000 €

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v okrese Dolný Kubín, 907 m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

Predaj: apartmán 60 m2 + 15 m2 terasa, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 8.469m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 8,469 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Krásna chalupa so záhradou na predaj

Reality Malacky

Rodinný dom | Studienka | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu historickú chalupu v obci Studienka pri Malackách, ktorá spája autent

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malacky

114,500 € 1908 €/m²

člen NARKS

Predaj: zrekonštruovaný 3 izb byt/apartmán 64m2 Panoráma

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Astonreal Ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt/apartmán, v Panorama na Donov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Ubytovňa s veľkým pozemkom, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín

Reality Trenčín

Hotel, penzión, ubytovňa | Gen. M. R. Štefánika | 410 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj budovu ubytovne s vlastným parkovaní

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

845,000 € 2061 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Priestranný 2-izbový byt, balkón, rek., Beckovská,Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Beckovská | 53 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj priestranný, zrekonštruovaný, slnečn

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,500 € 2632 €/m²

člen NARKS

Slnečný svahovitý pozemok na výstavbu rodinných domov- 14.769 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 14,769 m²

AstonReal Vám výhradne ponúka na predaj slnečný, svahovitý pozemok s celkovou výmerou 14.769 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

325,000 € 22 €/m²

člen NARKS

Stavebný rovinatý slnečný pozemok so sieťami, 650m2, Trenčín-Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²

AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

149,500 € 230 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: 1 izbový byt s balkónom, 40 m2, do 85.000,- €, MT - Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Martin

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 10.405m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 10,405 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! RD v centre mesta, garáž, záhrada, 745m2 pozemok, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²

Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

445,000 € 3069 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 1-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

110,000 €

člen NARKS

EXKLUZÍVNE: Priemyselná hala s kanceláriami v ZŤSke + parkovisko, MT

Reality Martin

Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Martin

1,699,999 € 567 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Pozemok 8.063 m2, cca na 12 Domov/Chát, Liptovská Mara

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

588,000 € 73 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu- Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchovská | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Púchov

159,000 € 994 €/m²

člen NARKS

Predaj:Rod. Dom s pozemkom 368m2 v Príbovciach

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

230,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

Predaj:Rod. Dom s pozemkom 368m2 v Príbovciach

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

230,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 2-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

128,000 €

člen NARKS

PREDAJ: DVOJDOM - 2 domy, 3 byt. jednotky - Investičná ponuka

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

Predaj: Záhradka s pivnicou v Skalici - LIŠTINY - NOVÁ CENA !!!!

Reality Skalica

Vinica, chmelnica | Lištiny | 443 m²

AstonReal ponúka na predaj slnečnú Záhradku s chatkou o rozlohe 410m2 t.j. cca 45x9m, v záhradk

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

33,500 € 76 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok s panoramatickým výhľadom Čertov 9.100 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22995)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Upresniť hľadanie