Predaj: Penzión - Kúria, Ivachnová - Lazy, pozemok 10.328m2

Reality Ružomberok

Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²

AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh

Publikované: 30.09.2011 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

599,000 € 515 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská drevenica chalupa s dušou. Lipt. Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

Ešte nižšia cena!!! Drevený záhradný domček určený na ODVOZ !!

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 24 m²

Ešte nižšia cena!!! AstonReal ponúka na predaj drevený záhradný domček určený na odvoz. Domček

Publikované: 03.08.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

8,900 € 371 €/m²

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - zariadený zrekonštruovaný 4i RODINNÝ DOM / Mostište

Reality Púchov

Rodinný dom | Mostište | 140 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Púchov

198,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

Predaj: Apartmán 48 m2, v centre Banskej Štiavnice - DIVNÁ PANI

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice. Historick

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

154,000 € 3229 €/m²

člen NARKS

Pozemok na priemyselné, športové, rekreačné účely v obci Lúky- 2.797m2

Reality Lúky

Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS

Posledných 5 Stavebných pozemkov 573m2 a 525m2 a Martine Priekope

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Priekopa | 509 m²

Posledných 5 pozemkov Stavebný pozemok č. 3- 524m2, Stavebný pozemok č. 4- 525m2, Stavebný po

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj kompletne prerobený 5 izbový Dom s pozemkom 547 m2

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

315,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE na predaj Rodinný dom so záhradou v Brodskom.

Reality Brodské

Rodinný dom | Brodské | 100 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Pekný, Udržiavaný 3.izbový Rodinný dom so záhradou v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brodské

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Svit

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ útulný 2-izbový byt o výmere 54 m2, s balkónom vo Svite na ul. Štefánikova.

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s možnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom: 101 m2, prízemie: služby, obchod s výkladom, K1 - Sásová

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 101 m²

AstonReal Vám ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K1, Rudohorská 1/A, Sásová, priestor o

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

Predaj: Slnečný Stavebný pozemok 1207 m2, Badín, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

HĽADÁME veľký 2i byt ALEBO 3i byt, Považská Bystrica - Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Lánska | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta veľký 2-izbový byt, poprípade 3-izbový byt o ce

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

138,000 €

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klientku 3-izbový bezbariérový byt v Pov. Bystrici

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Záhrada, rozlohou 392 m2 nad Tulskou - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nezadaná | 392 m²

Astonreal ponúka na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti nad ul. Moskovskou v Banskej Bystric

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

19,000 € 48 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok 947m2, Ružomberok - Černová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Pri Váhu | 947 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. IS na hranici pozemku

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

100 €/m2 100 €/m2

člen NARKS

PREVÁDZKOVÝ priestor rozlohou 150 m2, na ul. Tr. SNP - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Trieda SNP | 150 m²

AstonReal ponúka na prenájom prevádzkový priestor o rozlohe 150 m2 na ul. Tr. SNP oproti bývalé

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22997)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie