Na predaj 1 izbový byt , sídlisko 3, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite na ul. Prostějovská, na sidl.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prešov

131,900 € 3298 €/m²

EXLUZÍVNE - Predaj Rodinného domu Prešov - Solivar ( Šváby)

Reality Prešov

Rodinný dom | Solivar | 360 m²

EXKLUZÍVNE. Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v tichej časti mestsk

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prešov

360,000 € 1000 €/m²

Na predaj Rodinný dom - novostavba, blízko centra mesta Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Prešov | 155 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu Rodinného domu typu bungalov v zastavanej časti blízko centra

Publikované: 23.08.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 1929 €/m²

Exkluzívne - Predaj Rodinného domu na Solivare - Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Čajkovského | 220 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!!!!!!!!! EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj rodinný dom v Prešove - Solivar. Dom sa

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,000 € 1314 €/m²

Pripravujeme na predaj RODINNÝ DOM v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 250 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

220,000 € 880 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | posledná 4-izbová novostavba | Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite Dvorníky Pod

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

87,000 € 2566 €/m²

Novinka
Novinka

Lesy a TTP vo Vyšnom Hrušove (PARCELA E 732/2) KONEČNÁ CENA

Reality Vyšný Hrušov

Lesná pôda | Nezadaná | 48,963 m²

Predám parcelu o celkovej rozlohe 5,2359 ha. Predávam iba svoj podiel o rozlohe 48.963 m2 (4,8

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Hrušov

27,000 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt Trenč. Teplice + nový balkón, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach na sídlisku SNP. Byt sa n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Dvorníky

3 izbový byt | Nezadaná | 57.8 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

127,500 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Dvorníky

2 izbový byt | Nezadaná | 47.8 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

114,000 € 2385 €/m²

Novinka
Novinka

Lesy a TTP vo Vyšnom Hrušove (PAR.E 940) PRI MAŠKOVCIACH-KONEČNÁ CENA

Reality Vyšný Hrušov

Lesná pôda | Nezadaná | 32,633 m²

Predám parcelu o celkovej rozlohe 3,4897 ha. Predávam iba svoj podiel o rozlohe 32.633 m2 (3,26

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Hrušov

18,000 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s chatou, Ľudvíkov dvor Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Ľudvíkov dvor | 340 m²

Únik z mesta len pár minút od Košíc – záhrada s chatou čaká na nového majiteľa! Predstavte s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

40,000 € 118 €/m²

Novinka
Novinka

Odstúpenie štúdia na formovanie postavy

Reality Šaľa

Iný priestor | Mostová | 1 m²

!!!EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V BEAUTY SEGMENTE - ODSTÚPENIE ZABEHNUTÉHO SALÓNU NA FORMOVANIE POST

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Šaľa

30,000 € 30000 €/m²

Novinka
Novinka

2podl., 5izb. polyfunkčný objekt, aj pre firmu, BA-Ružinov, Podunajské Biskupice, Borekova ul, ÚP 250m2, parkovanie, skladovaci priestor

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Borekova | 250 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom s príslušenstvom,

Publikované: 10.04.2021 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,970 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Veľký 1-izbový byt s lódžiou, Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Mládežnícka | 38 m²

Na prenájom 1-izbový byt s priestrannou lodžiou na 3. poschodí zo 4 poschodí v tichej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 4 izbového rodinného domu v príprave

Reality Kráľová nad Váhom

4 izbový byt | Nezadaná | 120 m²

Pripravujeme pre Vás, 4 izbový rodinný dom na prenájom v obci Kráľová nad Váhom. Pre viac infor

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Kráľová nad Váhom

Info v RK

Novinka
Novinka

Prenájom skladu 270 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 270 m²

Prenájom skladového priestoru na Starej Vajnorskej Úžitková plocha: 270 m2 Miestnosť sa nachá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom zrekonštruovaná garsónka na Zupkovej ulici v Košiciach

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Župkova | 24 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na prenájom štýlovú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 2i bytu so záhradou a parkingom pri BA a Dunaji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 44.5 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt, ktorý nepôsobí ako bežný byt? V Hamuliakove pri Bratislave ponúk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5391 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

2-iz byt s pocitom domu v Hamuliakove so záhradkou a parkingom

Reality Rovinka

2 izbový byt | 44.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt s veľkou privátnou predzáhradkou a parkovan

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rovinka

239,900 € 5391 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Praktický 2i byt so záhradou a parkingom pri BA a Dunaji

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v Hamuliakove pri Bratislave, ktorý je ideálnou alterna

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,900 € 5391 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

RADO | 4 IZB. DOM 400m2 pozemok | Dunajská Lužná Čerešnová ul.

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Čerešňová | 93 m²

Na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a rýchlo dostupnej lokal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,000 € 3860 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S LOGGIOU, NA PREDAJ, PRIEVIDZA - Staré Píly

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 51 m²

Výmera: 51 m² podľa LV Lokalita: Štefana Králika 5, 2. poschodie – vyhľadávaná časť sídliska St

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 2255 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23037)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (751)
Upresniť hľadanie