Chalupa, rekreačný domček | Krnišov | 63 m²
Hľadáte pokoj, čistý vzduch a výhľady, ktoré vás každé ráno nabijú energiou? Ponúkame na predaj
72,900 € 1157 €/m²
Rodinný dom | 123 m²
novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | vhodná kúpa alebo investícia |
115,000 € 935 €/m²
Rodinný dom | 245 m²
tiché prostredie | bytové jednotky s vlastným vstupom a parkovaním | možnosť kúpy hrubej stavby
310,000 € 1265 €/m²
4 izbový byt | Vajanského 10 | 79 m²
Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny svoje súkromie? Ponúkame na predaj kompletne zrekonšt
68,000 € 861 €/m²
1 izbový byt | Watsonova | 35 m²
Bývanie s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne
600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Obrancov Mieru | 76.24 m²
Reality Zemplín ponúka na prenájom prevádzku so skladmi a parkovaním na ulici Obrancov mieru v
649 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Brotovo | 330 m²
HĽADÁTE DOM, KDE MÔŽE BÝVAŤ VÄČŠIA RODINA, MÔŽETE PODNIKAŤ Z DOMU ALEBO HOSPODÁRIŤ? HĽADÁTE PR
149,900 € 454 €/m²
2 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 52 m²
Predáme 2-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou (59m2) v bytovom dome na 4/13. Bytový dom bol p
299,000 € 5750 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom zrekonštruovanú garsónku v tichej lokalite mesta Senica, ktorý
380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 155 m²
Hľadáte miesto, kde sa vaše sny o dokonalom domove spoja s čistou prírodou? Ponúkame vám výnimo
298,000 € 1923 €/m²
Rodinný dom | 82 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite Dvorníky Pod
159,000 € 1939 €/m²
2 izbový byt | Lesnícka | 40 m²
Ponúkame na prenájom 1,5 izbový byt na Lesníckej ulici - Terasa. Byt má rozlohu 40 m2 a nachád
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Cintorínska | 130 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v centre obce Ivan
437,000 € 3362 €/m²
Garsónka | Štefunkova | 20 m²
Na prenájom garsónka 20 m², Štefunkova ul. Ružinov, ihneď voľná Číslo ponuky : 2768, Telefón :
490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,540 m²
Exkluzívne!!! Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu Rodinného domu v obci Chmeľovec (smer Podh
45 €/m2 45 €/m2
Záhrada | Za Kalváriou | 305 m²
Ponúkame na predaj záhradu v blízkosti mesta na ul. Za Kalváriou v Prešove, Pozemok má výmeru
29,000 € 95 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,533 m²
Exkluzívne!!! Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu Rodinného domu v obci Chmeľovec ( smer Pod
45 €/m2 45 €/m2
Záhradná chatka | Za Kalváriou | 305 m²
Ponúkame na predaj záhradu so záhradnou chatkou v blízkosti mesta na ul. Za Kalváriou v Prešove
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,533 m²
45 €/m2 45 €/m2
Garáž | Pavlovičovo námestie | 21 m²
Ponúkame na predaj garáž v blízkosti centra mesta na ul. Pavlovičovo Námestie v Prešove. Má vým
29,900 € 1424 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Krušinec | 1,180 m²
Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite obce Krušinec okres St
39 €/m2 39 €/m2
3 izbový byt | 74 m²
EXLUZÍVNE Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt o výmere 74 m², ( + 2x lodžia a 1
185,000 € 2500 €/m²
Garsónka | Sabinovská | 17 m²
Ponúkame na predaj garsónky a 1 resp. 2 izbové byty v blízkosti centra mesta. Výhodná investi
64,000 € 3765 €/m²
Rodinný dom | M. R. Štefánika | 240 m²
LEN U NÁS !!! Ponúkame na predaj priestranný podpivničený rodinný dom v meste Veľký Šariš. Zas
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.