Pozemok pre rodinné domy | Krušinec | 1,180 m²
Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite obce Krušinec okres St
39 €/m2 39 €/m2
3 izbový byt | 74 m²
EXLUZÍVNE Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt o výmere 74 m², ( + 2x lodžia a 1
185,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Solivar | 360 m²
EXKLUZÍVNE. Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v tichej časti mestsk
360,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Prešov | 155 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu Rodinného domu typu bungalov v zastavanej časti blízko centra
299,000 € 1929 €/m²
Rodinný dom | Čajkovského | 220 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!!!!!!!!! EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj rodinný dom v Prešove - Solivar. Dom sa
289,000 € 1314 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho
220,000 € 880 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite Dvorníky Pod
159,000 € 1939 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
87,000 € 2566 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 48,963 m²
Predám parcelu o celkovej rozlohe 5,2359 ha. Predávam iba svoj podiel o rozlohe 48.963 m2 (4,8
27,000 € 1 €/m²
2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach na sídlisku SNP. Byt sa n
120,000 € 2264 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 57.8 m²
127,500 € 2206 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 47.8 m²
114,000 € 2385 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 32,633 m²
Predám parcelu o celkovej rozlohe 3,4897 ha. Predávam iba svoj podiel o rozlohe 32.633 m2 (3,26
18,000 € 1 €/m²
Záhrada | Ľudvíkov dvor | 340 m²
Únik z mesta len pár minút od Košíc – záhrada s chatou čaká na nového majiteľa! Predstavte s
40,000 € 118 €/m²
Iný priestor | Mostová | 1 m²
!!!EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V BEAUTY SEGMENTE - ODSTÚPENIE ZABEHNUTÉHO SALÓNU NA FORMOVANIE POST
30,000 € 30000 €/m²
Polyfunkčný objekt | Borekova | 250 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom s príslušenstvom,
1,970 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Mládežnícka | 38 m²
Na prenájom 1-izbový byt s priestrannou lodžiou na 3. poschodí zo 4 poschodí v tichej lokalite
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 120 m²
Pripravujeme pre Vás, 4 izbový rodinný dom na prenájom v obci Kráľová nad Váhom. Pre viac infor
Info v RK
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 270 m²
Prenájom skladového priestoru na Starej Vajnorskej Úžitková plocha: 270 m2 Miestnosť sa nachá
2,160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garsónka | Župkova | 24 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na prenájom štýlovú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na
550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 44.5 m²
Hľadáte moderný 2-izbový byt, ktorý nepôsobí ako bežný byt? V Hamuliakove pri Bratislave ponúk
239,900 € 5391 €/m²
2 izbový byt | 44.5 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt s veľkou privátnou predzáhradkou a parkovan
239,900 € 5391 €/m²
2 izbový byt | 44.5 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v Hamuliakove pri Bratislave, ktorý je ideálnou alterna
239,900 € 5391 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 93 m²
Na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a rýchlo dostupnej lokal
359,000 € 3860 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.