NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Orná pôda | Jána Jonáša | 11,459 m²

Premýšľate nad investovaním do pozemkov, ktorých hodnota by mala neustále rásť? Realitná kance

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Obchodný priestor na prenájom o výmere 61 m², Vrakunská ulica, Bratislava II – Podunajské Biskupice..

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | 61 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 61 m² nachád

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vrakuňa

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom – 18 m², Ovsištské námestie, Bratislava V – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Bratislava V | 18 m²

Obchodný priestor na prenájom – 18 m², Ovsištské námestie, Bratislava V – Petržalka Realitná k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZARIADENÁ NOVOSTAVBA REKREAČNEJ CHATY

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | 49.58 m²

v lužnom lese s Bodíckymi ramenami Dunaja | vhodná na bývanie aj rekreáciu | kúpou voľná Hľadá

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

60,000 € 1210 €/m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V MARTINE

Reality Martin

Orná pôda | . | 17,234 m²

Chceli by ste investovať? Rozmýšľali ste nad kúpou pozemkov, ktorých hodnota, vzhľadom na ich o

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DVOJPODLAŽNÝ REKREAČNÝ DOM V PRIVÁTNOM AREÁLI PRI VOJČIANSKOM JAZERE

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 71.84 m²

novostavba v jedinečnom projekte Jazero Vojka | len 30 minút od Bratislavy | kúpou voľný Sníva

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

149,000 € 2074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - Rodinný dom 4 izbová novostavba ,,Typ Bungalov" - Rajka/Maďarsko.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom ,, Typ Bungalov" Rajka - Maďa

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

245,000 € 2273 €/m²

Prenájom – Obchodné priestory 265 m2 a 334 m2 v Starom meste – BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 265 m²

Ponúkame Vám prenájom obchodné priestory v Starom meste - BA Priestory sa nachádzajú v cent

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom – nebytové priestory - kancelárie 177m2 a 58m2 v historickej budove na Obchodnej ul. - Staré mesto– TOP PONUKA!

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | OBCHODNÁ | 177 m²

Z poverenia majiteľa, ponúkame exkluzívne na prenájom nebytové priestory / kancelárie v polyfun

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,242 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj - Rodinný dom na Hradnom kopci - Investičná príležitosť - BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Bratislava | 239 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Ponúkame na predaj 5 izbový historický rodinný dom na hradnom kopci s

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Dom s Obchodným Priestorom a Záhradou v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská 194/19 | 156 m²

Ponúkame exkluzívnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť s dvojitým potenciálom priamo v historick

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

360,000 € 2308 €/m²

Unikátna Investičná Príležitosť: 9629m2 Na Samostatnú Rezidenčnú Výstavbu v Novej Bani!

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Laznícka | 9,629 m²

Hľadáte rozsiahly pozemok s obrovským developerským potenciálom? V exkluzívnom zastúpení ponúka

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

249,900 € 26 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Zvolen | 35 m²

Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene, na stave nezáleží, do 90 000€, platba v hotovosti, najl

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

90,000 € 2571 €/m²

REZERVOVANÉ!

Reality Skalica

Garsónka | Koreszkova | 26 m²

Na predaj ponúkame praktickú a kompletne zariadenú garsónku na vyhľadávanej adrese Koreszkova v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Skalica

66,500 € 2558 €/m²

Stavebné pozemky Palárikovo (IBV), celková výmera cca.2400m2

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,398 m²

Stavebné pozemky Palárikovo (IBV), vhodné na výstavbu 4 RD, celková výmera cca.2400m2 Exkluzív

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

80,000 € 33 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemok s rozlohou 20 108 m² na predaj s potenciálom developerského projektu bytovej výstavby

Reality Bánov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj rozsiahly pozemkový areál v súčasnosti ka

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bánov

1,300,000 €

Investičný stavebný pozemok – Jarovce (Bratislava) | 2 628 m² | výborná poloha pri hraniciach s Rakúskom

Reality Bratislava-Jarovce

Iný stavebný pozemok | 2,628 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok s výmerou 2 628 m², nachádzajúci sa v mestskej č

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

250 €/m2 250 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

6-izbový rodinný dom s hosťovským bytom v centre Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 200 m²

6 izbový rodinný dom | samostatný 1 izbový byt | centrum Ivanky pri Dunaji Hľadáte dom, ktorý

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

499,000 € 2495 €/m²

2 izbový byt pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 52 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v lokalite Bratislava II, III, IV, cca 50 m2 , balk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4808 €/m²

Hľadám rodinný dom pre konkrétneho klienta v Šamoríne a okolí

Reality Šamorín

Rodinný dom | 300 m²

Hľadám rodinný dom v Šamoríne a okolí do 8 km. Konkrétny klient má požiadavku aspon 5-6 izieb.

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

300,000 € 1000 €/m²

Kúpa 2 izbového bytu v Ružinove, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Bratislava-Ružinov. Byt aspoň 47 m2, môže byť aj balkón, či

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

240,000 € 5106 €/m²

Investičný potenciál - TOP lokalita - ul. Ľ. Okánika - Chrenová - 4-izbový byt

Reality Nitra

4 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 97 m²

4-izbový byt (97 m²) | TOP lokalita Chrenová – Ľ. Okánika | Vysoký investičný potenciál Hľadát

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

208,000 € 2144 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok 1 072 m2, všetky IS

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka | 1,072 m²

Stavebný pozemok 1072 m², Hrubá Borša, ul. Záhradnícka – všetky IS, možnosť 3 RD, pri lesopark

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

190,000 € 177 €/m²

NA PREDAJ TAKÝ BYT AKO ŽIADEN INÝ PENTHOUSE S VEĽKOU LOGGIOU V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 1.023.975 €

Reality Bratislava-Jarovce

Mezonet | Jantárová | 219.95 m²

Hľadáte priestor pre Vaš nový byt, taký aký nemá nikto? Páčia sa Vám unikátne projekty s archit

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

1,023,975 € 4655 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23038)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie