4izbový rodinný dom, k.ú.Kolárovo, na samote v prírode

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 125 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom, novostavba pred dokončením, päťizbový nízkoenergetický drevodom, v k.ú.

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

140,000 € 1240 €/m²

Luxusný 2i byt v projekte Nová Doba III – Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50.15 m²

Dizajnovo zariadený byt | parkovanie | rozľahlý uzavretý vnútroblok | vyhľadávaná lokalita RK

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

*Znížená cena* EXKLUZÍVNE: Predaj 4-izbového rodinného domu na rekonštrukciu v Palárikove

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 120 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou prib

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

80,000 € 667 €/m²

Výhodná ponuka: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS: Rodinný dom s pozemkom, Vinodol - Predané

Reality Vinodol

Rodinný dom | 145 m²

PREDANÉ ZNÍŽENÁ CENA: Na predaj rodinný dom s 9,5á pozemkom v obci Vinodol. Jedná sa o

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vinodol

64,000 € 372 €/m²

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 842 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 842 m²

842 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

76,000 € 90 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne: Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | 220 m²

2x3izbový RD | 2x samostatné bytové jednotky | 2xsamostatný vchod | Na rekonštrukciu | NA PRE

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zemné

70,000 € 318 €/m²

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 1103 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 1,103 m²

1103 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciá

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

86,690 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Pozemok vhodný na výstavbu RD, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 592 m²

NA PREDAJ: Pozemok vhodný na výstavbu RD, Nové Zámky Výmera: cca 592 m2 Rozmer pravidlený obd

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99,000 € 167 €/m²

Stavebné parcely 3x cca.900m2, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

EXKLUZÍVNE len u Nás: Predaj stavebných parciel Hurbanovo, vo výmere 3 x 900m2 Všetky inžinier

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

60 € 0 €/m²

Hladáme pre nášho klienta RODINNÝ DOM

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Hladáme pre nášho klienta RODINNÝ DOM Lokalita: NOVÉ ZÁMKY, ŠURANY a okolie Zadanie: 4-6 izi

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v okolí Hurbanova. Dom o rozlohe 120m2 je vhodný na trvalé bývan

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

99,900 € 833 €/m²

*** PREDANÉ *** 2-izbový byt v parku v Modre

Reality Modra

2 izbový byt | Dukelská | 49 m²

Investičná príležitosť | štartovací byt | 49 m2 | zachované parkety | pri parku | 3 min. peši d

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Modra

Cena dohodou

Predané: Rodinný dom s garážou a terasou, Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 120 m²

Predané! Predáme 4 izbový rodinný dom s terasou a garážou, Palárikovo. DISPOZÍCIA: PRÍZEMIE:

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE iba U Nás: 3-izbový kompletne prerobený byt s balkónom, pozemkom a výbornou atmosférou v Tvrdošovciach - Predané

Reality Tvrdošovce

3 izbový byt | 61 m²

Predané: Predáme 3-izbový kompletne prerobený byt s balkónom, pozemkom a výbornou atmosférou v

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Tvrdošovce

90,000 € 1475 €/m²

LEN: 170.-€/ mesiac! Prenájom klimatizovaná kancelária 13,40 m2, Hattalova ul. BA III. Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 13.4 m²

LEN: 170.-€/ mesiac. Karin & Partners ponúka klimatizovanú kanceláriu 13,40 m2 , Hattalova ul.

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

170 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, komorou a 2 pivnicami – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo výmere cca 75 m2, ktorý sa nachádza na sídlisku Nábrežie v N

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

132,000 € 1760 €/m²

Na predaj: Udržiavaná záhrada s ovocnými stromami, studňou, bazénom a domčekom – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhrada | 380 m²

Hľadáte kúsok zelene a pokoja neďaleko mesta? Máme pre vás ideálnu príležitosť – na predaj ponú

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

17,400 € 46 €/m²

Prenájom dvojkancelária/ viacúčelové miestnosti s umývadlom 25,5m2 , ul. Polianky, BA IV., Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 25.5 m²

Prenájom dvojkancelária/ viacúčelové miestnosti s umývadlom 25,5m2 , ul. Polianky, BA IV., Dúbr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom viacúčelová miestnosť s umývadlom 18 m2, Vajnorská ul., BA III., časť Jurajov dvor.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 18 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelovú miestnosť s umývadlom 18 m2, Vajnorská ul., BA III., časť Jura

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

220 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PROSPERUJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA PREDAJ, veľký pozemok, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Obchodné priestory | Bratislavská | 120 m²

PROSPERUJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA PREDAJ | VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ | VEĽKÝ POZEMOK Hľadáte miesto,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Veľký Biel

310,000 € 2583 €/m²

NA PREDAJ – Investičný pozemok 5 733 m² Bratislava – Ružinov (Trnávka, pri letisku)

Reality Bratislava-Ružinov

Iný poľnohosp. pozemok | Pri letisku | 5,733 m²

Na predaj pozemok orná pôda, 5733 m2, Bratislava –Ružinov - časť Trnávka ZÁKLADNÉ ÚDAJE: •

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

100 € 0 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s balkónom na predaj v Kozárovciach

Reality Kozárovce

2 izbový byt | 1015 | 46.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, kde stačí prísť s jednou kufrom? Máme pre Vás ponuku, ktorá spája

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kozárovce

94,900 € 2041 €/m²

REZERVOVANÉ! Čerstvá rekonštrukcia: Slnečný dom s vôňou dreva v obci Hiadeľ, len na skok od Banskej Bystrice!

Reality Hiadeľ

Rodinný dom | 53 | 61 m²

Hľadáte dokonalý únik z mestského zhonu, no odmietate robiť kompromisy v komforte? Ponúkame Vám

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hiadeľ

129,900 € 2130 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný pozemok - 16 312 m2

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | Malé Blahovo | 16,312 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 16 312 m2 v Dunajskej Strede - časť

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 28.03.2024
Pozemky na predaj Dunajská Streda

99 €/m2 99 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23038)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie