Investičný potenciál - TOP lokalita - ul. Ľ. Okánika - Chrenová - 4-izbový byt

Reality Nitra

4 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 97 m²

4-izbový byt (97 m²) | TOP lokalita Chrenová – Ľ. Okánika | Vysoký investičný potenciál Hľadát

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

208,000 € 2144 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok 1 072 m2, všetky IS

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka | 1,072 m²

Stavebný pozemok 1072 m², Hrubá Borša, ul. Záhradnícka – všetky IS, možnosť 3 RD, pri lesopark

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

190,000 € 177 €/m²

NA PREDAJ TAKÝ BYT AKO ŽIADEN INÝ PENTHOUSE S VEĽKOU LOGGIOU V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 1.023.975 €

Reality Bratislava-Jarovce

Mezonet | Jantárová | 219.95 m²

Hľadáte priestor pre Vaš nový byt, taký aký nemá nikto? Páčia sa Vám unikátne projekty s archit

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

1,023,975 € 4655 €/m²

PREDANÝ - OBCHODNÝ PRIESTOR S PREDZÁHRADKOU, V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, PREDANÝ

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Jantárová | 127.03 m²

vhodný pre predajňu akéhokoľvek typu | showroom | kanceláriu | ordináciu | kaderníctvo | atelié

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Pozemok 559 m² s projektom – ideálny na výstavbu vášho domu

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 559 m²

pokojná rezidenčná lokalita | projekt domu v cene | pripravené na výstavbu | ideálne rodinné bý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

99,000 € 177 €/m²

5 izbový byt pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Vlčkova | 198 m²

5 izieb| lokalita | výhľad | horský park| terasa | parking KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 1103 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 1,103 m²

1103 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

86,690 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LEN: 70.-€/ mesiac! Prenájom sklad 16 m2, ul. Vajnorská, BA III., časť Jurajov dvor.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Vajnorská | 16 m²

Ponúkame na prenájom sklad 16 m2, ul. Vajnorská, BA III., časť Jurajov dvor. Samostatná presvet

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

5 izbová vila s výhľadom pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 261 m²

Karin&Partners ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – 5-izbovú vilu situovanú v najprestížn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,590,000 € 6092 €/m²

Útulný 2-izbový byt s parkovacím miestom - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Hošťáky | 42.84 m²

| parkovacie miesto | investičná príležitosť | kúpou voľný | virtuálna prehliadka Hľadáte útu

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

159,000 € 3711 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izbový byt s parkovaním, Pri smaltovni, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pri smaltovni | 51 m²

Prenájom | 2 izbový byt | novostavba | zariadený | parkovacie miesto Je pre Vás dôležitý komf

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

715 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadám 2-3 izbový byt v Šamoríne pre klienta

Reality Šamorín

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám 2-3 izbový byt v Šamoríne pre klienta, Šamorín aj okolie, kľudne aj pôvodný stav. Cena

Publikované: 10.09.2018 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

135,000 €

PRENÁJOM: Moderný 5-izbový rodinný dom-8 min. od centra Nitry, Lužianky

Reality Nitra

Rodinný dom | LUŽIANKY | 140 m²

8 MINÚT DO CENTRA | NOVOSTAVBA | 5 IZIEB | DVOJSPRCHA | ZÁHRADA S TERASOU V zastúpení kli

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

5i rodinný dom v pôvodnom stave pri lese v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | J. Donovala | 170 m²

dom | záhrada | Záhorie | les RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 5 izbový rodinn

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

118,200 € 695 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s terasou a balkónom v pokojných Hubiciach

Reality Hubice

3 izbový byt | 70.78 m²

vlastné kúrenie| terasa aj balkón| prvé poschodie| Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája poko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hubice

177,000 € 2501 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ: 3i byt so záhradou a garážou v obci Brodské

Reality Brodské

3 izbový byt | Martina Čulena | 66.47 m²

byt | záhrada | garáž | Záhorie | Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brodské

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: Kompletne zrekonštruovaný 4i rodinný dom v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | Nádražná | 110 m²

dom | les | Záhorie RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový nový rodinný dom s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

KÚPA - PARKOVACIE MIESTO - BRATISLAVA - ŽILINSKÁ UL. - CENA: DOHODOU (HOTOVOSŤ)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Žilinská | 0 m²

Pre nášho klienta zháňame 1 x parkovacie miesto v Bratislave na ulici Žilinská, resp. Jozefa Kr

Publikované: 04.01.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Stavebný pozemok s možnosťou okamžitej výstavby v obci Štefanov - 1585m2

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | Štefanov | 1,585 m²

Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka na predaj stavebný pozemok s vydaným právoplatným sta

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

Pozemky - orná pôda s možnosťou výstavby RD v budúcnosti

Reality Šaštín-Stráže

Orná pôda | 17,807 m²

Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj pozemok - ornú pôdu v blízkosti

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

20 €/m2 20 €/m2

Hľadám súrne pre konkrétneho klienta 4 izbový byt v BA-V

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krásnohorská | 0 m²

Hľadám súrne 4 izbový byt pre konkrétneho klienta s HOTOVOSŤOU! Podmienky : Byt na ulici Bzov

Publikované: 23.02.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

225,000 €

Hľadám 3 izbový byt v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izbový byt v Ivanke pri Dunaji. SÚRNE, klient má hotovosť.

Publikované: 25.04.2019 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

130,000 €

Hľadám pre klienta 3 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám na kúpu 3 izbový byt v Šamoríne pre klienta, čiastočná hotovosť. Byt o veľkosti minimál

Publikované: 28.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

160,000 €

Investičná príležitosť v Hlbokom: 1695 m2 pre výstavbu RD alebo bytového domu | 3 min. od Senice

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hlboké | 1,695 m²

1695 m2 | šírka 20 m | IS v dosahu | výhľad na pole | 3 min. od Senice Hľadáte ideálny pozemok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Senica

79,900 € 47 €/m²