Na prenájom 2 izbový byt | 50 m2 | Novostavba | loggia | klima | parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Námestie sv. Františka | 50 m²

ALMOND Reality Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento príjemný 2 izbový byt s loggiou, ktorý s

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom v centre mesta s bazénom | Michalovce | 1170m2| Znížená cena

Reality Michalovce

Rodinný dom | Fr. Kráľa | 600 m²

Almond Reality & Erik Bednár Vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom v úplnom centre mest

Publikované: 18.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Michalovce

444,999 € 742 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT S VÝMEROU AŽ 67 m² | NITRA – KLOKOČINA | ŠKULTÉTYHO ULICA

Reality Nitra

2 izbový byt | Škultétyho | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt s výmerou 67 m² na obľúbenej Škultétyho ulici v Nitre, me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 2089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3 izbový byt Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána A. Komenského | 70 m²

Prenájom 3 izbový byt na ul. Komenského, Michalovce (4. ZŠ) - kompletná rekonštrukcia - pln

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt na začiatku Petržalky | 69 m2 | 2x klimatizácia | loggia | čiast. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

ALMOND Reality – Bunček vám ponúka príležitosť vlastniť 3-izbový byt v obľúbenej lokalite v Pet

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,900 € 3593 €/m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2 izbový byt | 54 m2 | kompletná rekonštrukcia | šatník | klimatizácia

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hodálova | 54 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbe

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

EXKLUZÍVNE | Zariadený 2 izbový byt | 43 m2 | kompletná rekonštrukcia | loggia |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Radarová | 43 m²

ALMOND REALITY - Bunček Vám ponúka exkluzívne na predaj zariadený 2 izbový byt po kompletnej re

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,900 € 5021 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ – 3-izbový byt s loggiou, Šurany – ul. MDŽ

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 78.47 m²

AKTUÁLNE REZERVOVANÝ Hľadáte priestranný byt, do ktorého sa môžete rovno nasťahovať bez nutnos

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Šurany

152,990 € 1950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom 2 636 m² – Bánov (potenciál na bývanie aj investíciu)

Reality Bánov

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 110 m²

Rodinný dom s pozemkom 2 636 m² – Bánov (potenciál na bývanie aj investíciu) __________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bánov

114,990 € 1045 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ komerčného objektu – Nesvady

Reality Nesvady

Objekt pre obchod | Budovateľská | 155 m²

Ponúkame na PREDAJ zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v meste Nesvady,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Objekty na predaj Nesvady

134,990 € 871 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s GARÁŽOU na predaj na Mlynskej ulici v Šuranoch

Reality Šurany

3 izbový byt | Mlynská | 77 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s garážou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Šurany

154,990 € 2013 €/m²

Prestížny obchodný priestor | 265 m2 | Centrum - Obchodná | NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Obchodná | 265 m²

Almond reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom reprezentatívny obchodný priestor o výmere 265

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3 izbový byt Trenč. Teplice + balkón, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²

!!! Výborná cena !!! Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt s veľkým balkónom v obľú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,000 € 1953 €/m²

Novinka
Novinka

Iba u nás prenájom pekneho 3 izb bytu na Gugskej ul

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gúgska | 78 m²

Hladáte si bývanie v peknom 3 izb byte?Ponukame Vám priestranný 3 izb byt na Gugskej ul na 6p z

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pokojné bývanie kúsok od Bratislavy – 5-izbový dom Bezenye s veľkou záhradou

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye, ktorá je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bezenye

245,000 € 2722 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

1-izbový byt po rekonštrukcii v starej Rajke s parkovaním vo dvore

Reality Rajka

1 izbový byt | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej časti

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rajka

84,000 € 1953 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový rodinný dom s garážou, krbom a 600 m² krásnym pozemkom – Rajka, pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Rajka R

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rajka

248,000 € 2102 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3-izbový dom v starej Rajke v uzavretom areáli – terasa, záhrada a parkovanie

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Rajky s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena na vyžiadanie

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 700m² pozemkom – stará Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám predstavuje výnimočný 3-izbový rodinný dom v jednej z najvyhľad

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Priestranný 4-izbový byt • 2 balkóny • parkovanie • pokojná Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi a pa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rajka

159,000 € 1988 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3-izbový byt s predzáhradkou na predaj – Rajka (pri Bratislave) | Novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s predzáhradkou v obci Rajka,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,800 € 2405 €/m²

Novinka
Novinka

Atraktívne pozemky v prírodnom prostredí s potenciálom – k. ú. Richnava

Reality Richnava

Lúka, pasienok | Nezadaná | 7,391 m²

Ponúkame na predaj súbor atraktívnych pozemkov vedených ako trvalý trávnatý porast, ostatné plo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Richnava

4,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj stavebného pozemku Sliač

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj krásny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,000 € 294 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ POZEMKU – 604 m2 , širšie centrum DS, možnosť výstavby RD, všetky siete.

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 604 m²

Ak hľadáte vhodné miesto pre výstavbu svojho Rodinného domu, alebo len priestor pre oddych s do

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

119,000 € 197 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23006)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (751)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie