Komerčný objekt 5090m2 Košice, administratívna budova + pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Administratívny objekt | Nevyplnená | 5,090 m²

VÝHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ na PODNIKANIE a DEVELOPEROV. Lokalita - Košice nad Jazerom RE/MAX ponúka n

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v Plaveckom Štvrtku

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 738 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 738 m², si

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

139,000 € 188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný pozemok 400 m² – Dolné Kostolné Polia - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 400 m² v atraktívnej lokalite Br

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

95,000 € 238 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Na predaj orná pôda v extraviláne Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Orná pôda | Nevyplnená | 7,422 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj viacero pozemkov v extraviláne obce Záh

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

19,900 € 3 €/m²

Komerčný objekt, budova, 573m2, obchody, lekár, advokát, kancelárie, Michalovce

Reality Michalovce

Administratívny objekt | Humenská cesta | 573 m²

Na predaj exkluzívna ponuka na PODNIKANIE Znížená pôvodná cena o 100 000eur = aktuálne 390 000

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Michalovce

390,000 € 838 €/m²

3+1 izb, chata, 393m2, oblasť Košická NoVá Ves

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

NOVOSTAVBA rodinný dom /chata/, Košická nová Ves Ponúkame exkluzívne na predaj NOVOSTAVBU rod

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

87,990 € 1048 €/m²

Bývanie na skok od všetkého - priestranný 3i byt s TOP dopravnou dostupnosťou a obč. vybavenosťou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Planckova | 69 m²

Ak hľadáte byt, kde lokalita rozhoduje, práve ste ho našli. Realitná kancelária RE/MAX Radius

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,950 € 3478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletné zrekonštruovaný 3 izb. byt, 74m2 Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

3 izbový byt | Záhradná | 74 m²

Na predaj ponúkame 3 izbový KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT za VÝBORNÚ CENU,74m2 ul. Záhradná Či

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

43,000 € 581 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinných domov 35 000 m², Dvorníky Včeláre pri Košiciach

Reality Dvorníky-Včeláre

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 35,000 m²

Exkluzívna ponuka pre investorov a developerov Výborný investičný potenciál Ponúkame na pred

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky-Včeláre

12 €/m2 12 €/m2

Chalupa v Jablonke (Myjava)

Reality Jablonka

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu v obci Jablonka

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jablonka

169,000 € 1408 €/m²

Dvojgeneračný 6i rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Pre klienta so zabezpečeným financovaním hľadám dvojgeneračný rodinný dom v Bratialve- m.č. Ru

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

na predaj rodinný dom Nová Dubnica - Okružná

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 356 m²

REMAX ponúka na predaj 11-izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 553m2 v Novej Dubni

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

499,000 € 1402 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

na predaj rekreačný objekt Púchov

Reality Púchov

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 698 m²

RE/MAX ponúka na predaj rekreačné a doškoľovacie stredisko v tesnej blízkosti okresného mesta

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Púchov

349,000 € 500 €/m²

REZERVOVANÉ - na predaj 3-izbový byt 72m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nevyplnená | 72 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s lodžiou v Dubnic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2082 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

na predaj 3-izbový byt 64m2 Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

RE/​MAX ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s parkovacím miestom o celkove

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

149,000 € 2328 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - rodinný dom Trenčianske Teplice centrum

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 380 m

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

na predaj pozemok Trenčianske Teplice 1690 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhrada | Nevyplnená | 1,690 m²

RE/MAX ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok, nachádzajúci sa v Kamenickej doline (Tre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

99,710 € 59 €/m²

Na predaj Penzión a Reštaurácia

Reality Kopčany

Reštaurácia | Nevyplnená | 400 m²

So súhlasom majiteľa, Vám ponúkame na predaj plne vybavené reštauračné zariadenie, ktoré zahŕň

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Kopčany

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v Malackách

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 929 m²

Stavebný pozemok – Malacky, ulica Gaštanová | 929 m² ________________________________________

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

331,150 € 356 €/m²

Kancelársky priestor v Trnave na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Mikovíniho | 19 m²

Potrebujete kanceláriu s kvalitným zázemím, v stráženom objekte a s možnosťou parkovania? M

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

216.55 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj: Pozemok pre váš nový domov s výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,283 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výnimočným potenciálom – Mazorníkovo, Brezno. Pred

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj:Odstúpenie zabehnutej prevádzky – bar/kaviareň Trojka, pri OC Point

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Československej armády | 90 m²

Chceš podnikať v gastronómii? Hľadáš zabehnutú prevádzku s istotou klientely? RE/MAX ponúka

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

15,000 € 167 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23014)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie