Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,746 m²
RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite
75 €/m2 75 €/m2
Farmárska usadlosť | Nevyplnená | 132 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom otvorený pracovný/skladový priestor o výmere 96
400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Farmárska usadlosť | Nevyplnená | 683 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom samostatnú halu v areály bývalého poľnohospodárs
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 25 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b
178.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nevyplnená | 39 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kompletne rekonštruovaný 1 izbový byt na Síd
390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dukelská | 88 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p
259,000 € 2943 €/m²
2 izbový byt | Koceľova | 60 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2
Cena dohodou
Obchodné priestory | Pekárska | 55 m²
Klientov máte na dosah! Pretože, realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom lukratívne
886.4 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²
Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke
280,000 € 3684 €/m²
Rodinný dom | Petőfiho | 260 m²
Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania Malinovo – Petöfiho ulica 9 Úžitková plocha
450,000 € 1731 €/m²
Obchodné priestory | Trnavská cesta | 120 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodné priestory v atraktívnej lokalite. Radi
409,000 € 3408 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²
Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor s celkovou výmerou
2,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²
Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza
10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Pánska | 371 m²
Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta?
135,000 € 364 €/m²
Rodinný dom | Budovateľská | 565 m²
BÝVAŤ alebo PODNIKAŤ môžete v peknej 2 podlažnej zateplenej budove v Prešove Znížená cena o 1
298,000 € 527 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²
Výborná cena NOVOSTAVBA Hažín Ponúkame na predaj peknú, modernú NOVOSTAVBU len 7 min od Michal
178,900 € 1656 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²
Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád
39,000 € 68 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 361 m²
Výborná cena ! Lukratívne pozemky v rekreačnej oblasti Domaša - časť Dobrá pri vode Na preda
Cena dohodou
Skladový objekt | Nevyplnená | 1,256 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na PREDAJ NOVÚ murovanú budovu s montovanou HALOU aktuálne vy
1,100,000 € 876 €/m²
3 izbový byt | Malý trh | 126 m²
REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra
550,000 € 4365 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²
RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach
330,000 € 2276 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 189 m²
Priestory sa nachádzajú na 1. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j
1,701 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,039 m²
RE/MAX ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere cca 1039 m2 v obci Ostrov pri Piešť
85 €/m2 85 €/m2
Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²
Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn
1,100,000 € 1669 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.