Predaj: Priestranný rekreačný dom v blízkosti golfu – Tále

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 250 m²

Ponúkame na predaj priestrannú rekreačnú chatu situovanú vo vyhľadávanej lokalite Tále, v blíz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

445,000 € 1780 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadčasový RD v absolútnom centre Devína, BA IV.

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Hradná | 180 m²

Realitná kancelária RE/MAX v našom zastúpení ponúka novučkú, nadčasovú nehnuteľnosť v Devíne.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

699,000 € 4606 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: priestranný 2-izb. byt v pokojnej lokalite Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Mandľová | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka na prenájom veľký, kompletne zariadený 2-izbový b

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj – rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna

Reality Lozorno

Rodinný dom | Kozinská | 214 m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna Realitná kancelária REMAX Mr&Mrs

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lozorno

250,000 € 1168 €/m²

Napredaj 2 izbový byt,Kostolište

Reality Kostolište

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kostolište

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA! Zrenštruovaná garzónka na Erenburgovej - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Garsónka | I.Erenburga | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú garzónku blízko cent

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Brezne – Lichardova | ideálny na rekonštrukciu

Reality Brezno

Rodinný dom | Lichardova | 100 m²

!!!REZERVOVANÉ!!! RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Brezne – ulica Lichardova Hľadáte dom

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

64,900 € 649 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Sološnici

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 164 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr&Mrs Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 5-izbový rodinný

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sološnica

299,900 € 1829 €/m²

NA PREDAJ: Reprezentatívny komerčný priestor pod hlavnou stanicou - 186m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bukurešťská | 186 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj kompletne zre

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 2419 €/m²

REZERVOVANÉ! Dvojgarzónka na predaj | Topoľčianska - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 42 m²

Na túto ponuku nám zostali ďalší záujemci, ak máte podobnú nehnuteľnosť v Petržalke, neváhajte

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,900 € 4045 €/m²

Gino Tbilisi Resort & Residences – Gruzínsko

Reality Bešeňová

1 izbový byt | Nevyplnená | 30 m²

GINO Tbilisi Resort & Residences – investičný apartmán na brehu Tbiliského "mora" Ponúkame na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

94,293 € 3143 €/m²

REZERVOVANÉ !!!! 5-izbový rodinný dom s pozemkom 1.277 m2 v obci Bystričany (okres Prievidza)

Reality Bystričany

Rodinný dom | 192 m²

REZERVOVANÉ !!!! ... na predaj útulný, kompletne prerobený a okamžite obývateľný dvojpodlažný

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bystričany

Cena dohodou

2v1- Dva rodinné domy v pokojnej časti Tužiny – ideálne pre rodinu, podnikanie alebo investíciu

Reality Tužina

Rodinný dom | Nevyplnená | 162 m²

Ponúkame na predaj dva rodinné domy na jednom slnečnom pozemku s rozlohou 791 m² v obci Tužina

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tužina

127,000 € 784 €/m²

REZERVOVANÉ, Na predaj rodinný dom v obci Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pokojnej časti obce mimo hlavnej cesty, v ulici s minimál

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

128,000 € 914 €/m²

Prenájom skladových / výrobných priestorov 400m2 ul. J. Murgaša, Prievidza

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | J. Murgaša | 400 m²

ponúkame na prenájom priestory v zastavanom územi ul. J. Murgaša 470, Prievidza, ľahko dostupn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1,400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj komerčného priestoru Topoľčany, Centrum

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nevyplnená | 206 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor o rozlohe viac ako 200 m², situovaný v bezprostrednej blí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predaj Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená

Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári Hľadáte pohodlné bý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

140,000 € 2414 €/m²

Jedinečný 5-izbový mezonetový byt pri Starom moste

Reality Bratislava-Petržalka

5 a viac izbový byt | Lužná | 160 m²

PRENÁJOM: Krásny a slnečný 5 izbový byt s vlastnou garážou, Lužná ulica, Petržalka Realitná

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ:Investičný pozemok 32 218m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 32,218 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 32 218m2 n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

2 €/m2 2 €/m2

Na predaj pozemok - Trávnik 2000 m2

Reality Trávnik

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,000 m²

Hľadáte pokojné miesto v prírode, kde si môžete vytvoriť vlastný priestor na oddych či záhradk

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trávnik

55,000 € 28 €/m²

NA PREDAJ pozemok vedľa obchodného Centra

Reality Nitra

Komerčná zóna | Dolnočermánska | 1,149 m²

Ponúkame na predaj pozemok 1149m2 uprostred obchodného centra Nitra Čermáň. Nachádza sa vedľa

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

69,800 € 61 €/m²

Krásna novostavba v malebnom prostredí v obci Dobrohošť

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nevyplnená | 149 m²

--- REZERVOVANÉ --- DOM K NASŤAHOVANIU Obec Dobrohošť sa rozprestiera medzi starým koryt

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dobrohošť

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny, dizajnovo zariadený 3-izbový byt na prenájom – Kúpeľná ulica, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Kúpeľná | 79 m²

RE/MAX Attractive ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s rozlohou 79 m², situovaný na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok o výmere 648 m2, všetky inžinierske siete, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 648 m²

"ÚJ NEGYED" ("NOVÁ ŠTVRŤ"), ako ju nazývajú miestny obyvatelia. Ide o novú obytnú lokalitu, za

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

104 €/m2 104 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie