3+1 izb, chata, 393m2, oblasť Košická NoVá Ves

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

NOVOSTAVBA rodinný dom /chata/, Košická nová Ves Ponúkame exkluzívne na predaj NOVOSTAVBU rod

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

87,990 € 1048 €/m²

Bývanie na skok od všetkého - priestranný 3i byt s TOP dopravnou dostupnosťou a obč. vybavenosťou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Planckova | 69 m²

Ak hľadáte byt, kde lokalita rozhoduje, práve ste ho našli. Realitná kancelária RE/MAX Radius

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,950 € 3478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok na výstavbu rodinných domov 35 000 m², Dvorníky Včeláre pri Košiciach

Reality Dvorníky-Včeláre

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 35,000 m²

Exkluzívna ponuka pre investorov a developerov Výborný investičný potenciál Ponúkame na pred

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky-Včeláre

12 €/m2 12 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 631 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Slovenskom Grobe. R

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

146,000 € 231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dvojgeneračný 6i rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Pre klienta so zabezpečeným financovaním hľadám dvojgeneračný rodinný dom v Bratialve- m.č. Ru

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľký 3 podlažný rodinný dom, 8 izieb, pozemok 4366m2, Streda nad Bodrogom

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | Nevyplnená | 318 m²

NEZVYČAJNE VEĽKÝ 8 izbový rodinný dom pri kaštieli - vhodný ako APARTMÁNOVÝ DOM, Streda nad Bo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

84,000 € 264 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNY obchodný priestor v Bratislave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Drieňová | 254 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj EXKLUZÍVNY obchodný priestor. Vďaka ex

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

699,000 € 2752 €/m²

Luxusné bývanie v Torrox: Prvotriedne apartmány s výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný komplex : Puerto Narixa nachádzajúci sa v meste Torrox, ktoré si už

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Španielsko – UNIKA: Luxusné apartmány s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 95 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento projekt zahŕňa nádherné prostredie a panoramatické výhľady na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

539,000 € 5674 €/m²

Kompletné zrekonštruovaný 3 izb. byt, 74m2 Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

3 izbový byt | Záhradná | 74 m²

Na predaj ponúkame 3 izbový KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT za VÝBORNÚ CENU,74m2 ul. Záhradná Či

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

43,000 € 581 €/m²

Pozemok na stavbu v Považanoch

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 771 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v ob

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považany

84,900 € 110 €/m²

Predaj reštaurácie v obci Hrádok

Reality Hrádok

Reštaurácia | Nevyplnená | 220 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj reštauráciu v obci Hrádok ( Nové Me

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Hrádok

Cena dohodou

Chalupa v Jablonke (Myjava)

Reality Jablonka

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu v obci Jablonka

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jablonka

169,000 € 1408 €/m²

Hľadáme Veľký Rodinný dom na Prenájom v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Realitná kancelária RE/MAX hľadá pre svojho klienta veľký rodinný dom na dlhodobý prenájom. P

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Costa del Sol / Španielsko – exkluzívne bývanie pár krokov od mora

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 2276 €/m²

Investičná príležitosť v Španielsku – Alonia Manilva pri prístave Puerto de la Duquesa

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 80 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný komplex Alonia Manilva pozostáva zo 60 2-3 izbových byto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 3488 €/m²

Rezidencia Baviera Golf: Moderné 3–4 izbové apartmány s panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný projekt Célere Baviera Golf - jedná sa o menší projekt cca. 150 byto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 2500 €/m²

Stavebný pozemok 1039 m2 Ostrov pri Piešťanoch

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,039 m²

RE/MAX ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere cca 1039 m2 v obci Ostrov pri Piešť

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

85 €/m2 85 €/m2

na predaj rodinný dom Nová Dubnica - Okružná

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 356 m²

REMAX ponúka na predaj 11-izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 553m2 v Novej Dubni

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

499,000 € 1402 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

na predaj rekreačný objekt Púchov

Reality Púchov

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 698 m²

RE/MAX ponúka na predaj rekreačné a doškoľovacie stredisko v tesnej blízkosti okresného mesta

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Púchov

349,000 € 500 €/m²

REMAX exkluzívne ponúka na prenájom priestory na 1. Podlaží Trojpodlažnej budovy

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 189 m²

Priestory sa nachádzajú na 1. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,701 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - na predaj 3-izbový byt 72m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nevyplnená | 72 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s lodžiou v Dubnic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2082 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

na predaj 3-izbový byt 64m2 Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

RE/​MAX ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s parkovacím miestom o celkove

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

149,000 € 2328 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23014)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie