Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 55 m²
Realitná kancelária RE/MAX, vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardnú chatu nachád
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 182 m²
Na predaj rodinný dom v obci Borský Svätý Jur Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo vý
85,000 € 467 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 241 m²
Vo výhradnom zastúpení kancelária RE/MAX Mr & Mrs ponúka rodinný dom v Borskom Svätom Jure, kt
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Malé námestie | 18 m²
NA PRENÁJOM – KOMERČNÉ PRIESTORY | CENTRUM MALACKY (Malé námestie) Realitná kancelária RE/MAX
250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 155 m²
Hľadáte víkendový dom blízko Seneckých jazier? Užite si už toto leto v dome s krásnou záhrado
Cena dohodou
Obchodné priestory | Pekárska | 66 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom komerčný priestor na vynovenej Pekárskej uli
1,060.8 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rúbanisko | 71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rúbanisko III/11, v meste Lučenec. Byt j
65,000 € 915 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom
Cena dohodou
Skladový objekt | Nevyplnená | 895 m²
Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj skladové priestory o veľkosti 894 m2, nachádzajúce
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,382 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Ves. Obec Veľká Ve
25 €/m2 25 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 383 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b
4,437 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²
POZOR TOTO NIE JE VIZUÁLIZÁCIA ANI AI ! ! ! Realitná kancelárie REMAX ponúka na predaj výnimo
199,000 € 1932 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 230 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Heľpa, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou a zároveň
145,900 € 634 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 220 m²
RE/MAX Joy ponúka na predaj 5-izbovú rekreačnú chatu (18 lôžok) v obľúbenej turistickej oblast
289,000 € 1314 €/m²
Obchodné priestory | Nevyplnená | 480 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – KOMERČNÁ BUDOVA, ZOHOR Rekonštruovaný objekt | administratíva + obch
669,000 € 1542 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E
491,000 € 3340 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 26 m²
RE/MAX Joy dáva do pozornosti udržiavanú záhradnú chatku v obľúbenej a pokojnej záhradkárskej
24,900 € 958 €/m²
2 izbový byt | Malinovského | 60 m²
RE/MAX Joy Vám dáva do pozornosti 2-izbový byt na ulici Malinovského o výmere 60 m², nachádzaj
101,000 € 1683 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 548 m²
RE/MAX Joy exkluzívne ponúka na predaj pozemok s územným rozhodnutím a rozhodnutím o umiestnen
89,900 € 164 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 53 m²
Hľadáte vidiecke bývanie so štandardom, ktorý mestské projekty neponúkajú? Zrekonštruovaný byt
179,990 € 3396 €/m²
Lúka, pasienok | Nevyplnená | 482 m²
RE/MAX ponúka na predaj pozemok – trvalý trávnatý porast v obci Vyšné Ružbachy. Pozemok má veľ
7,000 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 400 m²
ABSOLÚTNE JEDINEČNÁ PONUKA! TOTO BEŽNE NA REALITNOM TRHU NENÁJDETE! STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO V
140 €/m2 140 €/m2
Lúka, pasienok | Nevyplnená | 4,044 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rozľahlý pozemok situovaný v časti Kopa
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,675 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rovinatý slnečný pozemok v meste Detva
107,000 € 40 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.