Predaj súkromných Jasličiek

Reality Myjava

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj súkromné jasle s občianskym združením v meste Myja

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Myjava

129,900 € 812 €/m²

Záhradná chata na predaj

Reality Trstená

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 17 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj záhradnú chatku o výmere 17m2, situovanú v záhradk

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trstená

44,000 € 2588 €/m²

Predaj 3 - izbový byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Rajka

123,400 € 2128 €/m²

Predaj 3- izbový byt,balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Rajka

123,400 € 2128 €/m²

Predaj rekreačného pozemku Hronský Beňadik okr. Žarnovica.

Reality Hronský Beňadik

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 3,205 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka záhradu (rekreačný pozemok) vo vinohradníckej a záhradká

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronský Beňadik

15,000 € 5 €/m²

Prenájom - pozemok Nitra-Zobor EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 7,140 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom pozemok v Nitre, na

Publikované: 25.09.2020 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ: Zrekonštruovaný 4-izb RD, Kolta

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nevyplnená | 118 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Kolta, kt

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

PREDAJ, Investičná nehnuteľnosť, Rodinný dom, rekreačné zariadenie, Vyšné Ružbachy,

Reality Vyšné Ružbachy

Rodinný dom | Nevyplnená | 385 m²

Hľadáte nehnuteľnosť kde nájdete miesto pre bývanie a zároveň Vám prinesie finančný prospech?

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vyšné Ružbachy

229,900 € 597 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradná chatka v záhradkárskej časti Čachovo

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 26 m²

RE/MAX Joy dáva do pozornosti udržiavanú záhradnú chatku v obľúbenej a pokojnej záhradkárskej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

24,900 € 958 €/m²

Predaj dvojizbového bytu v Brezne

Reality Brezno

2 izbový byt | Malinovského | 60 m²

RE/MAX Joy Vám dáva do pozornosti 2-izbový byt na ulici Malinovského o výmere 60 m², nachádzaj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

101,000 € 1683 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rekreačnej chaty na Krpačove

Reality Horná Lehota

Komerčná zóna | Nevyplnená | 548 m²

RE/MAX Joy exkluzívne ponúka na predaj pozemok s územným rozhodnutím a rozhodnutím o umiestnen

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

89,900 € 164 €/m²

3 izbový byt s charakterom vidieckého bývania v Mýte pod Ďumbierom

Reality Brezno

3 izbový byt | Nevyplnená | 53 m²

Hľadáte vidiecke bývanie so štandardom, ktorý mestské projekty neponúkajú? Zrekonštruovaný byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

179,990 € 3396 €/m²

RE/MAX ponúka na predaj pozemok - Vyšné Ružbachy

Reality Vyšné Ružbachy

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 482 m²

RE/MAX ponúka na predaj pozemok – trvalý trávnatý porast v obci Vyšné Ružbachy. Pozemok má veľ

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

7,000 € 15 €/m²

Predaj dom chata Oščadnica EXKLUZÍVNE

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 429 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rekreačný horský rodinný dom

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oščadnica

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra Čermáň EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočermánska | 4,445 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

690,000 € 155 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dechtice Segedín - pozemky spolu o výmere 23,3 ha

Reality Dechtice

Orná pôda | Nevyplnená | 233,758 m²

RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj pozemky v lokalite Dechtice - Segedín o celkovej výmere 233

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dechtice

1 €/m2 1 €/m2

RE/MAX | Pozemky na predaj Galanta - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Galanta

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 32,855 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti G

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

RE/MAX | Výrobný/skladový priestor 96+36 m2 Mostová okres Galanta

Reality Mostová

Farmárska usadlosť | Nevyplnená | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom otvorený pracovný/skladový priestor o výmere 96

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Mostová

400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

RE/MAX | Na prenájom lodný kontajner Mostová

Reality Mostová

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom skladový priestor v lodných kontajneroch v obci

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Mostová

150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RE/MAX | Priemyselná zóna Kolónia, Galanta

Reality Galanta

Administratívny objekt | Priemyselná | 115 m²

Hľadáte pre svoj tím miesto, kde sa ranná špička nekončí stresujúcim hľadaním parkovania? V p

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ útulná chalupa pri potoku – Hronec

Reality Hronec

Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 136 m²

Ponúkame na predaj štýlovú chalupu v obci Hronec, neďaleko známeho biatlonového areálu v Osrbl

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronec

149,000 € 1096 €/m²

NA PREDAJ pozemok s panoramatickým výhľadom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,746 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

Na predaj 3 izb. bungalov v Záhorskej Vsi okres Malacky

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | Povodňové námestie | 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách Vám vo výhradnom zastúpení, predstavuje pekný 3‑izbový

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Záhorská Ves

197,000 € 2213 €/m²

NA PREDAJ 3 rodinné domy v Hornej Lehote

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Nevyplnená | 350 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj jedinečný súbor troch rodinných domčekov na jednom spoločnom dvore

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

89,000 € 254 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23014)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie