OC ISLAND - Na prenájom viac-účelový priestor, LEVELREAL

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 422 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trnava, Mikoviniho. Úžitková plocha

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na prenájom kaviareň na Mikovíniho ulici | MIKO

Reality Trnava

Iný objekt | Ulica Mikovíniho | 85 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom kompletne zariadenú, zabehnutú kaviareň

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

LEVELREAL | Na prenájom 2-izbový byt v Seredi - Cisárky

Reality Sereď

2 izbový byt | Čepeňská | 56 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Sereď

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

LEVEL REAL - Dopredaj posledných bytov v projekte Cisárky

Reality Sereď

3 izbový byt | Hornočepeňská | 86.69 m²

LEVEL REAL ako exkluzívny predajca projektu Cisárky ponúka na predaj 3-izbový byt na periférii

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

LEVELREAL | Na predaj 2-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | Tehelná | 46 m²

Ako exkluzívny predajca, ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu na Čermáni na Tehelnej u

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,990 € 3261 €/m²

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

LEVELREAL | OC ISLAND - Na prenájom kancelárske priestory

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 180 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v novovzniknutom OC ISLAND na sídlisku Linč

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

13 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na prenájom kancelársky priestor v OC ISLAND

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 70 m²

LEVELREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor v OC ISLAND na sídlisku Linčianska o výmere 2

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

OC ISLAND: Kaderníctvo na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Zelenečská ulica | 52 m²

Levelreal ponúka na prenájom priestor pre kaderníctvo. Predmetný priestor sa nachádza v OC Isla

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb. byt v atraktívnej lokalite Palisády, Podjavorinskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 53 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Palisády, ul. Podjavorinskej. Byt sa na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 5566 €/m²

Štýlový 4-izbový mezonet v Stupave s dvoma kúpeľňami, parkovaním a atmosférou rodinného domu.

Reality Stupava

Mezonet | Dlhá | 148.73 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, komfort a výbornú lokalitu? Tento priestranný 4-izbový m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

319,000 € 2145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3-IZB. BYT NA ULICI ŠTEFANA KRÁLIKA, BRATISLAVA - DEVÍNSKA NOVÁ VES.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 69.54 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulic

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,200 € 3440 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izb. byt v pôvodnom stave v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 1-izb. byt v hotovosti v Devínskej Novej Vsi. po

Publikované: 13.02.2020 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 €

Predaj novostavby 5-izbových rodinných domov v Stupave (105)

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 136 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Stupavy. Moderné bý

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 2934 €/m²

Váš nový nadštandardný domov s vlastným SPA pre náročného klienta!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v ktor

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 30.04.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

Reality Stupava

4 izbový byt | Dlhá | 148.73 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

319,000 € 2145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinné domy - Novostavba, Lesná ulica, Stupava. Krásny rodinný dom v prírode.

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 179.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Stupavy. Moderné bývan

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Stupava

409,000 € 2277 €/m²

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom na Bratislavskej ulici, Bratislava - Záhorská Bystrica.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 314.5 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom postavený z kvalitných materiálo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

721,000 € 2293 €/m²

Ponúkame na prenájom 1 izb. byt Pavla Horova, Bratislava - Devínska Nová Ves.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 40.24 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 1-izb. byt po rekonštrukcii v Bratislave –

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HĽADÁME BYT PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2- až 3-izbový byt v lokalite Devínska Nová Ves. Požia

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Predaj novostavby 5-izbových rodinných domov v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Stupavy, bývanie s prí

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stupava

409,000 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 50 m²

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Bratislave-Dúbravke. Platba hotovosť. Ponúknite

Publikované: 16.02.2022 Aktualizované: 16.02.2022
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Ponúkame na predaj lesný pozemok v katastrálnom území Domadice okres Levice

Reality Domadice

Lesná pôda | Nezadaná | 8,354 m²

Lesný pozemok má výmeru 8354 m2 a vedie k nemu asfaltová cesta.

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 14.06.2024
Pozemky na predaj Domadice

8,000 € 1 €/m²

Predaj novostavby 5-izbových rodinných domov v Stupave (107)

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 179.6 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stupava

409,000 € 2277 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23012)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie