Kúpa, 4-izbový byt v Banskej Bystrici, Radvaň, Fončorda, Sásová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 4-izbový byt v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehn

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, jednoizbový byt v Banskej Bystrici, lokalita nie je podmienkou

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, jednoizbový byt vo Zvolene, lokalita nie je podmienkou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt vo Zvolene. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Kúpeľnom meste Dudince. "Pre viac informácií ale

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Dudince

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Selce

Reality Selce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Selce. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac inform

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Selce

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v Krupine.

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informác

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v meste Vysoké Tatry, Veľký Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v meste Vysoké Tatry - Veľký Smokovec. Za každú ponuku

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Vysoké Tatry

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Hranovnica.

Reality Hranovnica

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Hranovnica. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Hranovnica

Cena dohodou

HD REALITY, znížená cena predaj, Rodinný dom Oravská Lesná.

Reality Oravská Lesná

Rodinný dom | Oravská Lesná | 280 m²

HD REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v Oravskej Lesnej Hľadáte rodinný dom na predaj v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oravská Lesná

249,000 € 889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, prenájom, radový rodinný dom v Mengusovciach.

Reality Mengusovce

Rodinný dom | 170 m²

HD reality, prenájom Radový rodinný dom – Mengusovce, priamo pod Nízkymi Tatrami Lokalita a p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mengusovce

950 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, 2-izbového bytu v centre Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 45 m²

HD REALITY ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt so záhradkou v srdci Žiliny – sen, ktorý sa s

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | E. M. Šoltésovej | 423 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 prináša ponuku, ktorá sa na trhu

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lučenec

241,000 € 570 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre klienta tichý pozemok v Ružinej

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 250 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v Ružinej, podmienkou je Divinska strana. Ak sa

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Lučenec

50,000 € 200 €/m²

Hľadáme pre klienta pozemok vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo Svätom Jure, prípadne v jeho blízkom okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Svätý Jur

190,000 € 271 €/m²

HD REALITY, predaj, Dom s dvoma apartmánmi Mengusovce

Reality Mengusovce

Apartmán | 155 m²

APARTMÁNOVÝ DOM V SRDCI MENGUSOVIEC[b/] HD reality ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, k

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

340,000 € 2194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, novostavba rodinného domu, Zvolenská Slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 98 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simona Antares- tel. 0901 770 047 ponúka na predaj poslednú modernú

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zvolen

314,900 € 3213 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD reality, predaj, 3-izbového bytu Tvrdošín.

Reality Tvrdošín

3 izbový byt | Medvedzie | 76 m²

HD reality ponúka na predaj krásny, priestranný 3‑izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenom sídli

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Tvrdošín

165,000 € 2171 €/m²

HD REALITY, predaj, 4izbový byt Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská | 84.58 m²

HD Reality ponúka na predaj – 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ, IHNEĎ VOĽNÝ!

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

238,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme pre klienta bungalov vo Zvolene a okolí

Reality Zvolen

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom vo Zvolene. Lokality, ktoré klientovi vyhovujú sú -

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Zvolen

350,000 €

Kúpa, rodinný dom v obci Kalameny.

Reality Kalameny

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Kalameny. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Kalameny

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Liptovská Teplá.

Reality Liptovská Teplá

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Liptovská Teplá. Za každú ponuku Vám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Teplá

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Apartmán | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v obci Stará Lesná . Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Stará Lesná

Cena dohodou

Súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť mus

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Brezno

100,000 €

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)