Rodinný dom | 206 m²
HD reality ponúka na predaj rodinný dom s veľkým suterénom, potenciálom podkrovia a slnečným po
259,000 € 1257 €/m²
Objekt pre obchod | 60 m²
HD reality ponúka na odstúpenie (odpredaj) zabehnutú, fungujúcu prevádzku novinového stánku s
29,900 € 498 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii,
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu s pozemkom s prírodou vôkol. Chatka by sa mohla nachádzať
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám chatu / rekreačnú nehnuteľnosť na kúpu s rozpočtom do 35 000 € i
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 500 m²
HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Pozemok rekreačný v lokalite Štiavnické Bane, nemusí byť stavebný,
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 65 m²
Chata v srdci Nízkych Tatier – Mýto pod Ďumbierom Hľadáte únik z mesta do panenskej prírody? Po
195,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Hviezdoslavove, prípadne v blízkom
300,000 € 2308 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Kalinkove, prípadne v blízkom okol
300,000 € 2308 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok. Môže byť pôvod
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Za každú ponuku Vám budem
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Svätý Kríž. Za každú ponuku Vám budem vďačný
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 43 m²
HD Reality Group Vám predstavujem jedinečnú príležitosť na investíciu i útočisko v lone prírody
59,999 € 1395 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
HD Reality ponúka na predaj útulný 3-izbový nízkoenergetický bungalov len 8 km od centra Banske
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici a blízkom okolí. Lokality, ktoré
400,000 €
Komerčná zóna | 3,000 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Žarnovice, prípadne v okolí. Pokojne
300,000 € 100 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Slovenskej Ľupči. L Veľkosť domu ideálne okolo
400,000 €
2 izbový byt | Prekážka | 52 m²
PREDAJ – 2-izbový byt | Liptovský Hrádok | Skvelá lokalita Predstavenie nehnuteľnosti Ak hľad
134,000 € 2577 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Dvojizbový Byt v Žiadanej Lokalite Fončorda, Banská Bystrica. "Rad
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Novostavbu rodinného domu v žiadanej lokalite Banská Bystrica. "R
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Liptovskom Mikuláši. Za každú ponuku Vám budem vď
Cena dohodou
3 izbový byt | 0 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, ideálne po kompletnej rekonštrukci
120,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.