HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 110 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinný dom Sliačany, Donovaly

Reality Donovaly

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s autentickou atmosférou horského prostredia, situovanú v tiche

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Donovaly

150,000 € 1000 €/m²

Predaj chalupy- drevenice, Hanesy, Banská Bystrica

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Hanesy | 120 m²

Na predaj v exkluzívnom zastúpení ponúkame útulnú a kompletne zrekonštruovanú trojizbovú dreven

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

99,900 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa rodinného domu, Hviezdoslavov

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Hviezdoslavove, prípadne v blízkom okolí

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

300,000 € 2308 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Ľubeľa

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Ľubeľa. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Ce

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Ľubeľa

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Žiar

Reality Žiar

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Žiar. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Žiar

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Hybe

Reality Hybe

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Hybe. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Hybe

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Poprade. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 300 m²

HD REALITY predaj Exkluzívna ponuka – Rodinný dom Poprad, Stráže pod Tatrami | Výhľad na Vysoké

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, apartmán v obci Demänovská Dolina, Jasná

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v Demänovská dolina, Jasná. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Demänovská Dolina

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Svit.

Reality Svit

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Svit. Za každú ponuku Vám budem vďačn

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Svit

Cena dohodou

HD REALITY, znížená cena predaj, chalupa Oravská Lesná

Reality Oravská Lesná

Chalupa, rekreačný domček | 280 m²

HD REALITY Vám ponúka na predaj chalupu v Oravskej Lesnej Hľadáte chalupu na predaj v Oravskej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Lesná

249,000 € 889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Oravský Podzámok.

Reality Oravský Podzámok

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Oravský Podzámok. Za každú ponuku Vám

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Oravský Podzámok

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v meste Stankovany.

Reality Stankovany

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Stankovany. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Stankovany

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Bešeňová.

Reality Bešeňová

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Bešeňová. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Bešeňová

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Komjatná.

Reality Komjatná

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Komjatná. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Komjatná

Cena dohodou

HD reality, predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Martina Hattalu | 135 m²

HD reality ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na slnečnom pozemku v jednej z naj

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

258,000 € 1911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, stavebný pozemok Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 648 m²

Hľadáte ideálne miesto na svoj vysnívaný dom alebo investíciu? Ponúkame vám slnečný stavebný po

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

159,000 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, znížená cena, predaj, rodinný dom Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

Rodinný dom | Liptovská Teplá | 194 m²

HD REALITY predaj, rodinný dom Liptovská Teplá[b/] Ak hľadáte ideálne miesto pre pokojné rodinn

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovská Teplá

235,000 € 1211 €/m²

HD reality, predaj, rekreačná chata Škriavnik pri obci Obeckov

Reality Obeckov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj murovanú chatku v tichej oblasti Škriavnik za o

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Obeckov

43,000 € 1433 €/m²

HD REALITY, prenájom, dvojizbový apartmán v centre mesta Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom luxusný apartmán v centre okresného mesta Veľ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Veľký Krtíš

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HD reality, Predaj, chaty a chalupy, Krupina

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú zrubovú chatku v blízkosti kúpeľného mes

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

60,000 € 1500 €/m²

HD reality, Predaj, poľnohospodárskej pôdy, Veľký Krtíš

Reality Hrušov

Orná pôda | Nezadaná | 55,000 m²

Realitná kancelária HD Reality v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj lesné pozemky

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

69,000 € 1 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Krupine

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, alebo menší domček v okolí Krupiny a blízkych obcí. Pr

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Krupina

25,000 €

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23016)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie