Na predaj jedinečný multifunkčný dom v Kežmarku – na bývanie aj podnikanie

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Huncovská | 500 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA.sk vám vo výhradno

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

350,000 € 700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt so saunou a privátnym oddychovým areálom s komunitnou záhradou

Reality Brezno

3 izbový byt | 104 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj pri

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Brezno

238,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním v garáži a komunitnou záhradou, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 63 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.nehnutelnostitrencin.sk, vám predstavuj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčín

179,000 € 2841 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDpredaj – poschodový rodinný dom s veľkým pozemkom a výhľadom na Tatry, Vlková

Reality Vlková

Rodinný dom | 113.2 m²

Predstavujeme vám exkluzívny projekt nízkoenergetických rodinných domov, ktorý sa nachádza v ná

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vlková

324,000 € 2862 €/m²

Na predaj stavebné pozemky za najnižšiu cenu na m2, len pár minút od Popradu a s výhľadom na Tatry

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

V priamom zastúpení developera, ako realitná kancelária RealVEA.sk, predstavujeme jedinečnú prí

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Poprad

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj 12 izbový rodinný dom v centre Kežmarku, vhodný aj na podnikanie

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 264 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 25.01.2026
Domy na predaj Kežmarok

194,999 € 739 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok pri golfovom ihrisku bez architektonických obmedzení - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 1,182 m²

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Pozemky na predaj Malý Slavkov

Info v RK

Rezervované - Na predaj 2 izbový byt s potenciálom v tichej uličke plnej zelene – Bratislava, Trnávka (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 41.37 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena - Na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Tatry – Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | Novomeského | 70.43 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2414 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebné pozemky s výhľadom na Vysoké Tatry - jedinečná príležitosť bývania pod Tatrami

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj 1-izbový byt s vlastnou záhradkou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk vám ponúkame na predaj mod

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 3971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena! Na predaj úchvatná vila s bazénom v Cala Ratjada, Malorka

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Táto nádherná malorská vila sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti v Cala Ratjada, obklopená

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj

1,750,000 € 7107 €/m²

Kúpte pozemok a kaštieľ máte GRÁTIS! Na predaj Kaštieľ Vlková, národná kultúrna pamiatka

Reality Vlková

Historický objekt | 1,200 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj tút

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Objekty na predaj Vlková

790,000 € 658 €/m²

Znížená cena! Na predaj luxusný 6-izbový dom na nábreží s bazénom a nádherným výhľadom na more v Betleme, Malorka

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Tento impozantný dom sa nachádza v Betleme, nepochybne idylickom mieste pre tých, ktorí ocenia

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 06.01.2026
Domy na predaj

2,950,000 € 13309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj očarujúci domček - novostavba v Cala Romàntica, Malorka

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

V srdci malebnej zátoky Cala Romàntica, obklopenej tyrkysovými vodami Stredozemného mora, sa na

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 24.05.2025
Domy na predaj

385,000 € 6446 €/m²

Rezervované - Na predaj útulný 3-izbový apartmán s terasou, kúsok od mora v Cala Ratjada, Malorka

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vďaka svojej polohe v blízkosti mora, lákavých reštaurácií, útulných kaviarničiek a očarujúcich

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

Info v RK

Rezervované - Na predaj 3-izbový mezonet s terasou a spoločným bazénom vo Font de Sa Cala, Malorka

Reality Španielsko

Mezonet | Španielsko

Tento fantastický 3-izbový mezonet, ktorý sa nachádza v malebnej oblasti Font de Sa Cala, preds

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Byty na predaj

Info v RK

Na predaj 3-izbový byt s vlastným oddychovým areálom a komunitnou záhradou pri Brezne

Reality Bystrá

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bystrá

238,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave - Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 51.38 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii pod Tatrami Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Poprad

129,900 € 2528 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj dom s investičným potenciálom v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

Rodinný dom | Horská | 202 m²

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 25.01.2026
Domy na predaj Štrba

219,000 € 1084 €/m²

Na predaj 3 izbové byty s veľkorysou terasou v modernej novostavbe a nadštandardom v cene, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 88.09 m²

V priamom zastúpení developera vám prinášame na predaj posledné 3 izbové byty s veľkorysou ter

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Poprad

275,400 € 3126 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDpredaj – rodinný dom s veľkým pozemkom – bungalov s výhľadom na Tatry, Vlková

Reality Vlková

Rodinný dom | 75.9 m²

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vlková

240,000 € 3162 €/m²

Znížená cena! Na predaj moderná vila s bazénom v Port Verd, pár krokov od mora, Malorka

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Únik k slnkom zaliatemu raju v Port Verd! Predstavte si modernú oázu pokoja len pár krokov od k

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj

1,049,000 € 7833 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj apartmán s predzáhradkou a výhľadom na Tatry - Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Futbalová | 35 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii vám ponúkame na predaj túto výnimočnú realitno-inve

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

139,000 € 3971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23027)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie