Predaj: *MAXEN*, Pozemok orná pôda, 3 parcely, 3 585 m2, Košice IV - Barca

Reality Košice-Barca

Orná pôda | 3,585 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 3 parcely o celkovej výmere 3 585 m2 orná pôda, na budúc

Publikované: 13.05.2021 Aktualizované: 19.09.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

35 €/m2 35 €/m2

GARSÓNKA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Janského | 22 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=JvoiGfy5VZB Garsónka je si

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

31,490 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V MESTE KREMNICA

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská cesta | 555 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území historického mesta Kremnica, k

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 € 105 €/m²

RODINNÝ DOM V ŽIADANEJ LOKALITE V NOVEJ BANI

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Pod Zvoničkou | 150 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v započatej rekonštrukcií jednej z najžiadan

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

119,900 € 799 €/m²

Kancelárske, obchodné a skladové priestory od 14m2 do 500m2 v areáli.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske, obchodné a skladové priestory od 20m2 do 500m2 na Nádražnej u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

OCCAM | Exkluzívne lofty v projekte FLORET Rovinka

Reality Rovinka

Loft | Slnečnicová ulica | 90 m²

OCCAM NEW HOME ponúka na predaj moderné lofty v prémiovom projekte FLORET v obľúbenej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

Novinka
Novinka

PREDAJ, drevenica novostavba Lazisko, pozemok 892 m2

Reality Lazisko

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 180 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka E

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazisko

469,900 € 2611 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Nebytový priestor v centre BB - možnosť prerobiť na 5 izb. byt !

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Skuteckého | 140 m²

Nebytový priestor na predaj v centre mesta o výmere 140 m2 - možnosť prerobiť na 5 izb. byt !

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

349,000 € 2493 €/m²

Novinka
Novinka

Vidiecky domček na predaj

Reality Ižkovce

Vidiecky dom | Ižkovce | 110 m²

Útulný 3-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej obci Ižkovce. Hľadáte pokojné bývani

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ižkovce

38,000 € 345 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj - 4i byt Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 100 m²

BOND Reality ponúka na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v modernej bytovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3700 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Luxusný apartmán, novostavba Hagovia, parkovanie v cene, wellness, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Video obhliadka bytu je k dispozícii tu: https://www.youtube.com/shorts/UeRaT8JDCjk Ponúkame V

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,628 € 5166 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3 izbový tehlový byt s balkónom, výťahom v širšom centre - Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Donca | 62 m²

Predaj 3-izbového tehlového bytu v širšom centre mesta Zvolen na ulici J. Donča 3-izbový byt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,500 € 2573 €/m²

člen NARKS

Pozemok 7900m2 Detva - Hriňová časť Blato - Na predaj

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 7,900 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rozsiahly pozemok

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Hriňová

45,900 € 6 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom 1551m2 Zvolen obec Babiná na predaj

Reality Babiná

Rodinný dom | Plánkova | 1,551 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom obci B

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Babiná

119,000 € 77 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Zvolen - Dobrá Niva na PREDAJ

Reality Zvolen

Rodinný dom | Dobronivská cesta | 419 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom Zvolen

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 596 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1828 m2 Zvolen obec Kalinka-Slatinské Lazy na predaj

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,750 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva stavebný pozemok Z

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

49,900 € 29 €/m²

člen NARKS

1, 5 izbový tehlový byt Zvolen - centrum s terasou 10m²

Reality Zvolen

1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2611 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný Rodinný dom 1750m2 Zvolen - Sliač na predaj

Reality Zvolen

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 1,750 m²

Luxusný rodinný dom 1750m2 Zvolen – Sliač AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exklu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zvolen

593,000 € 339 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom 75m2 Zvolen - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Tulská | 75 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2120 €/m²

člen NARKS

Obchodné priestory Zvolen - v širšom centre s parkovaním - NA PRENÁJOM

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | J. Švermu | 160 m²

Prenájom moderných obchodných priestorov – Zvolen, blízke centrum Reprezentatívne obchodné pri

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

1,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rekreačná Chata - Zvolen - Kováčová na Predaj

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 339 m²

Predaj rekreačnej chaty – Zvolen v obci Kováčová Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

89,000 € 263 €/m²

člen NARKS

2 izbový tehlový byt Zvolen centrum s terasou 10m² na predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2672 €/m²

člen NARKS

Posledný stavebný pozemok 699m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 699 m²

Posledný stavebný pozemok 699m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj POSLEDNÝ stavebný pozemok Zv

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS

Moderný, nízkonákladový, veľkorysý 4 izbový bungalov v Modre, nová štvrť

Reality Modra

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4-izbový bungalov s nízkymi prevádzkovými nákla

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Modra

469,900 € 4233 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23012)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Reality v Martine (748)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie