Výrobný objekt | Hlavná | 600 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú budovu postavenú na pozemku o rozlohe 1900 m2. Je vyu
599,000 € 998 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²
Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v Košiciach - mestská časť Košická Nová Ves. Dom s
449,000 € 2721 €/m²
Komerčná zóna | 17,500 m²
Ponúkame na predaj pozemok 17.500 m2 v priemyselnej časti Košice Nad Jazerom, vhodný na podnika
111 € 0 €/m²
2 izbový byt | Stromová | 40 m²
Prenajmeme budovu so 6 bytmi neďaleko Masarykovej ulice. Poskytuje pohodlné ubytovanie pre 12 o
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc
MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom dom v obci Gönc - Maďarsko. Nehn
67,000 € 859 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Na predaj ponúkame 2 izbový rodinný dom v obci Boldogköváralja - Maďarsko, s úžitkovou plochou
39,900 € 469 €/m²
3 izbový byt | Stará Spišská cesta | 90 m²
MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v novostavbe VILLA KALVÁRIA, ktor
399,000 € 4433 €/m²
Skladový objekt | Južná Trieda | 2,469 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj HALU s administratívnymi a skladovým
3,200,000 € 1296 €/m²
Polyfunkčný objekt | 649 m²
1,200,000 € 1849 €/m²
Výrobný objekt | Južná Trieda | 546 m²
1,070,000 € 1960 €/m²
Skladový objekt | 413 m²
42 €/m2/rok 42 €/m2/rok
Skladový objekt | 850 m²
Trakt/sklad
42 €/m2/rok 42 €/m2/rok
Kancelárie, administratívne priestory | Floriánska | 50 m²
Maxen reality centrum ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory v blízkosti centra me
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Rozvojová | 660 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom administratívny priestor 660 m2 ka
Cena dohodou
Iný objekt | 110 m²
Ponúkame na prenájom funkčné obchodné a prevádzkové priestory na prízemí polyfunkčnej budovy v
890 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Iný priestor | 400 m²
Ponúkame na prenájom skladové a prevádzkové priestory v uzavretom areáli v mestskej časti Košic
4 €/m2 4 €/m2
Záhradná chatka | Nezadaná | 333 m²
Útulná murovaná chatka so záhradou – so súpisným číslom, celoročná voda zo studne, Seňa, Košice
65,000 € 195 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 189 m²
Dom, ktorý rastie s vašimi potrebami – ticho, priestor a istota v Kechneci Hľadáte miesto, kde
249,000 € 1317 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 750 m²
POSLEDNÝ voľný pozemok v súkromnom areáli – 750 m2, Popradská ulica Hľadáte maximálne súkromie
279,000 € 372 €/m²
Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 550 m²
Exkluzívne ponúkame rodinný penzión pod lesom pri Ružínskej priehrade. Zabehnutý podnik v krásn
Cena dohodou
2 izbový byt | Pražská | 54 m²
Na prenájom: Komfortný 2-izbový byt v najžiadanejšej lokalite Košíc – Terasa, ul. Pražská Ponú
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Záhradná | 106 m²
Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu na pozemku v tichej časti obce Slanec, vzdialene
248,000 € 2340 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 145 m²
MAXEN Reality Centrum RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A HOSPODÁRSKOU BUDOVOU – MOLDAVA NAD BODVOU
226,500 € 1562 €/m²
Výrobný objekt | Šaca | 1,033 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj nevyužívaný výrobno - skladový prevádzkový areál s admin
295,000 € 286 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.