2 izbový byt | Palackého | 75 m²
2-izbový zariadený byt s podkrovným priestorom o výmere 75m2, nachádza sa na 2.poschodí tehlo
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 94 m²
Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, dom sa nachádza na Slivkovej ulici v obci Du
395,000 € 4202 €/m²
2 izbový byt | Riazanská | 54 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mest
215,000 € 3981 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²
Celková plocha podkrovných priestorov je 82 m2 s vlastným sociálnym zariadením a prekrásnym výh
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hradská | 41 m²
Byt sa nachádza na prízemí, má výmeru 41m2 + predzáhradka 11m2. Dispozičné riešenie: prízemie:
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Račianska | 48 m²
2-izbový byt o výmere 48m2 sa nachádza na 11/11. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozícia
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čenkovce | 1,187 m²
Rozloha pozemku je 1050m2 + prístupová cesta 137m2. Všetky inžinierske siete sú na hranici prís
90 €/m2 90 €/m2
3 izbový byt | Klenová | 116 m²
Byt je orientovaný na dve svetové strany juh, západ, situovaný na 4. posch./zo 4, výmera bytu 1
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Garáž | Kaštieľska | 12 m²
Prenájom vonkajšieho parkovacieho státia pre 1 auto vo vnútrobloku bytového domu. K dispozícií
80 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 45 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,
700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Antona Bernoláka | 74 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. B
870 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Staškov | 248 m²
Predáme 38 ročný RD v obci Staškov, okres Čadca, dvojpodlažný so sedlovou strechou. Dom je teh
212,000 € 855 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 1,374 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrice,
283 €/m2 283 €/m2
Obchodné priestory | Slovnaftská | 156 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom nové open-space priestor s veľkými výkladmi. Priestory
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | 0 m²
Treef hľadá na kúpu 3-izbový byt v TRNAVE Ďakujeme vopred za ponuky! 0904 273 545 0911 066 66
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 102.36 m²
Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz
655,500 € 6404 €/m²
2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²
Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p
57,000 € 919 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²
Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi
250,000 € 1667 €/m²
Záhrada | Strmé sady | 302 m²
Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na
65,000 € 215 €/m²
Záhrada | Bočná | 256 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie
89,000 € 348 €/m²
Záhrada | Devínska cesta | 980 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten
237,000 € 242 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý
182,800 € 515 €/m²
Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²
229,000 € 376 €/m²
Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 1 m²
Directreal LMCity - ### Nehnuteľnosť: Rodinný dom so strategickou polohou v Liptovskom Mikuláš
239,000 € 239000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.