Polyfunkčný objekt | Ulica Svätoplukova | 948 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci bytový dom situovaný v tichej lokalite mesta Lučenec. Pos
Cena dohodou
3 izbový byt | Lúčna | 62.5 m²
Hľadáte pre svoju rodinu domov, kde nemusíte pohnúť ani prstom a hneď bývate? Tento kompletne a
113,900 € 1822 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,019 m²
Na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2019 m² v pokojnom prostredí obce Horná Ždaňa.
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=5PYcjiKsKT8 Ponúkame na pr
74,900 € 576 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 54 m²
Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka
225,000 € 4167 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, vh
179,000 € 1790 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 75 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Hlavnej ulici v Košiciach vhodný na podnikanie s rozl
599 €/mesiac 1850 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Skladná | 110 m²
MAXEN Reqality Centrum ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budo
2,650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Mgr. Helena Tóthová predáva rodinný dom v Bidovciach iba 17km od Košíc. Dom sa nachádza v uličk
195,000 € 1219 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú ch
320,000 € 1067 €/m²
Prevádzkový areál | Južná Trieda | 5,786 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj Výrobno - skladový prevádzkový areál
8,000,000 € 1383 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 7,431 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok za výhodnú cenu vhodný aj ako investícia do budú
8 €/m2 8 €/m2
Orná pôda | 1,854 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj posledný z troch investičných pozemk
12,978 € 7 €/m²
Iný objekt | Prešovská cesta | 21 m²
MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažnú stavbu „Ubytovňa Prešovská cesta“, ktorá je
1 € 0 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 25 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ komerčné, kancelárske priestory v centre Košíc v Starom Meste. Priestory
Cena dohodou
2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²
Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Skároš, Košice okolie. Dom s úžitkovou ploc
329,000 € 2150 €/m²
3 izbový byt | Sokolovská | 65 m²
Realitná kancelária Maxen Reality Centrum a maklérka Mgr. Helena Tóthová vám exkluzívne ponúka
235,000 € 3615 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj nízkoenergetickú novostavbu drevodomu so zastavanou plochou 100 m2, osadenú
158,000 € 1756 €/m²
Priestor pre sklad | Opatovská cesta | 930 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné výrobno - skladovacie
4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Gudernova | 41 m²
Ponúkame na predaj svetlý a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ v blízk
176,900 € 4315 €/m²
4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²
Predstavujeme potenciál bytu! Tento byt je čisté plátno – Byt, ktorý si môžete pretvoriť podľa
223,000 € 2823 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Méra
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra v Maďarsku. Rodinný dom je
95,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 5,300 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 5300 m2 v intraviláne obce Veľká Ida, Košice Okol
221,900 € 42 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.