2-izbový byt v exkluzívnom projekte Scenéria Žilina (106)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,900 € 1950 €/m²

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²

PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BOHÚNKA | 4-izbový byt s 141 m2 záhradou v historickom centre Liptovského Mikuláša (105)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 100.64 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný 4-izbový byt v projekte Bohúnka, ktorý vyrastá v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

426,900 € 4242 €/m²

BEDES | Čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom

Reality Prievidza

1 izbový byt | Tkáčska | 37 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť v tichej lokalite na Starom sídlisku, ul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt s loggiou, terasou a 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 79 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt s loggiou, terasou, pivničnou kobkou a dvoma

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 0 m²

Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí do 80 km, byty, RD, budovy, chat

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok obec Čremošné FM1977

Reality Čremošné

Pozemok pre rodinné domy | Čremošné | 1,297 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v malebn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čremošné

59,068 € 46 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krásny rodinný dom v blízkosti centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Môťovská | 256 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj štýlový rodinný dom v samotnom centre Zvolena, kto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zvolen

485,000 € 1895 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

BV REAL Na predaj rodinný dom s pozemkom Horná Štubňa FM1760

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 765 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom obec

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

50,999 € 67 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL na predaj stavebný pozemok Cigeľ okres Prievidza FM1937

Reality Cigeľ

Pozemok pre rodinné domy | - | 878 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Cigeľ

87,990 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok obec Horná Ves FM1911

Reality Horná Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,916 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci H

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

17 €/m2 17 €/m2

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj záhrada 348 m2 Handlová FM1954

Reality Handlová

Záhrada | - | 348 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj záhradu v meste

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

15,999 € 46 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok Bánovce nad Bebravou FM1859

Reality Bánovce nad Bebravou

Iný stavebný pozemok | - | 1,042 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny inves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

182,999 € 176 €/m²

Novinka
Novinka

+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Koniarekova | 155 m²

+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++ Kamenár&Partners Vám dáva exk

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Trnava

147,800 € 954 €/m²

+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++

Reality Dolné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 30 m²

+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++ Kamenár&Partners Vám ponúka e

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Orešany

62,000 € 2067 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 72 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++ Kamenár&Partn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++

Reality Trnava

2 izbový byt | Veterná | 88 m²

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

820 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

+++ IHNED’ VOĽNÝ K NASŤAHOVANIU 2 IZBOVÝ BYT S PARKINGOM V ARBORII ZA 800,- +++

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 52 m²

+++ IHNED’ VOĽNÝ K NASŤAHOVANIU 2 IZBOVÝ BYT S PARKINGOM V ARBORII ZA 800,- ++++ Kamenár&Partn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj skolaudovaná 4 izbová novostavba s dvojgarážou 8, 7 ár Nitra Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Golfová | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu v obci Lužia

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

419,000 € 2394 €/m²

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 113456 | Veľkorysý byt vhodný na kancelárske využitie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dobrovičova | 146 m²

Veľkorysý byt vhodný na kancelárske využitie. Reprezentatívne priestory situované na 1. poschod

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 5411 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Bellova Ves

Reality Bellova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Bellova

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bellova Ves

55,000 € 79 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Novinka
Novinka

HVIEZDOSLAVOVA, 5-i dom, 166 m2– veľká záhrada, dostatok úložného priestoru, blízkosť jazier

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 166 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysou zá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

279,900 € 1686 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (748)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23011)
Upresniť hľadanie