2 izbový byt | Bottova | 54.37 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš no
357,241 € 6502 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²
NOVÁ, VÝHODNEJŠIA CENA! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj
289,000 € 2141 €/m²
3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je
234,000 € 3228 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 61 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom plne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho v Br
950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Záhradná | 180 m²
špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst
499,000 € 2772 €/m²
2 izbový byt | Mierové Námestie | 90.7 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 2-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je
192,000 € 2117 €/m²
1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho
520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²
Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte
215,000 € 2925 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka
227,000 € 2910 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami
Info v RK
Rodinný dom | 225 m²
Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt
179,990 € 800 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²
Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC
770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²
/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha
174,900 € 3845 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²
Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k
259,000 € 4111 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Rodinný dom | Breznianska | 339 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal
Cena dohodou
3 izbový byt | 67.1 m²
Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance
359,000 € 5350 €/m²
Rodinný dom | Kúria | 325 m²
Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj
259,000 € 797 €/m²
2 izbový byt | 45.2 m²
259,000 € 5730 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²
🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb
204,900 € 2439 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²
🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s
194,900 € 2745 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.