2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po
229,900 € 4016 €/m²
Obchodné priestory | Bottova | 64 m²
HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS. Realit
1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko
175,000 € 3244 €/m²
2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real
289,000 € 6051 €/m²
4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²
HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan
549,000 € 3539 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²
HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking
199,000 € 2602 €/m²
Rodinný dom | Námestie Oslobodenia | 120 m²
HERRYS - Na predaj rodinný dom v centrálnej časti obce Vysoká pri Morave Realitná kancelária H
220,000 € 1833 €/m²
4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn
499,000 € 4169 €/m²
5 a viac izbový byt | Bottova | 153.84 m²
HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu Realitná kancel
4,000 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²
HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov
304,200 € 4550 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis
2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 69 m²
HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop
520,000 € 7536 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²
HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali
Cena dohodou
3 izbový byt | Zochova | 77 m²
HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom
329,000 € 4273 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²
HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance
330,000 € 5322 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom
335,000 € 4456 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²
HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS
Cena dohodou
Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²
HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív
269,900 € 129 €/m²
3 izbový byt | Sokolská | 72 m²
HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na p
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bottova | 54.37 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš no
357,241 € 6502 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²
NOVÁ, VÝHODNEJŠIA CENA! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj
289,000 € 2141 €/m²
3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je
234,000 € 3228 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 61 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom plne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho v Br
950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Záhradná | 180 m²
špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst
499,000 € 2772 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.