Novostavby

Kvalitná architektúra, skvelá lokalita, nová štvrť a kopec zelene. Aj tak môže vyzerať vaše nové bývanie v Novom Ružinove 22 Nov

Kvalitná architektúra, skvelá lokalita, nová štvrť a kopec zelene. Aj tak môže vyzerať vaše nové bývanie v Novom Ružinove

Nájsť ideálne bývanie je náročná úloha, či už hľadáte nový domov pre seba alebo svoju mladú rodinu. Základnými požiadavkami bývajú blízkosť do centra, rozumná cena a dostatok zelene. Projekt Nový Ružinov spĺňa všetky tieto kritéria, aby ste si mohli povedať, že tu je radosť žiť!

Novostavby
Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny 11 Nov

Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny

Praktické, komfortné a najmä dostupné bývanie ponúka projekt Nová Záhorská, ktorý má byť dokončený na jeseň budúceho roku.

Novostavby
Tajomstvá nehnuteľností #5: Dvere alebo plachta? 11 Oct

Tajomstvá nehnuteľností #5: Dvere alebo plachta?

Pri kupovaní novej nehnuteľnosti v stave holopriestoru môžu nastať situácie, na ktoré by ste málokedy pomysleli. Dokonca aj také, kvôli ktorým sa bude musieť časť interiéru búrať. Príbeh tímu Kvalitné bývanie nám ukazuje, prečo je kontrola holopriestoru taká dôležitá.

Bývanie a rekreácia
Projekt Metropolis v lokalite Mlynské nivy – nový downtown spúšťa predaj 31 Mar

Projekt Metropolis v lokalite Mlynské nivy – nový downtown spúšťa predaj

Originálny rezidenčný dom v tvare písmena M tento týždeň oficiálne začína s predajom bytov a apartmánov, ktoré poskytnú mestské bývanie vo vysokom štandarde. Celkovo projekt prinesie na trh 298 jednotiek.

Novostavby
Rebríček najvyšších mrakodrapov v EÚ ovládla Varšava 24 Mar

Rebríček najvyšších mrakodrapov v EÚ ovládla Varšava

Vedúca pozícia v rebríčku najvyšších budov v EÚ patrila dlhší čas londýnskemu The Shard. Ten ju však s odchodom Veľkej Británie z EÚ opustil. Miesto sa ihneď uvoľnilo frankfurtskej Commerzbank Tower, ktorá sa na prvej pozícii dlho neudržala. Nedávno ju vo vedení vystriedala jedna z najnovších varšavských výškových stavieb.

Novostavby
Začala výstavba II. etapy žilinského projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji 11 Oct

Začala výstavba II. etapy žilinského projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji

Zelené Vlčince vstupujú do II. etapy! V týchto dňoch sa spustila výstavba ďalších dvoch bytových domov. Ponuka bývania sa tým rozrastie o 148 nových 1 až 4 izbových bytov s orientáciou na Dubeň a vodné dielo. Byty sú už v predaji.

Novostavby
V čínskom Šen-čene pribudol ďalší mrakodrap 09 Oct

V čínskom Šen-čene pribudol ďalší mrakodrap

Niekoľkomiliónové čínske veľkomestá sa rozrastajú raketovým tempom. Ich panorámu zapĺňa čoraz viacej mrakodrapov, čoho výnimkou nie je ani Šen-čen. Práve v ňom stojí 200-metrová veža, ktorá patrí medzi najnovšie výškové projekty v krajine.

Novostavby
Bytové domy Barbora – šikovná investícia a kvalitné bývanie Tatrám na dotyk 08 Jul

Bytové domy Barbora – šikovná investícia a kvalitné bývanie Tatrám na dotyk

Na popradskom sídlisku Juh IV – Merťuky rastie prvý z plánovanej dvojice sedempodlažných bytových domov Barbora. Developer KAMI PROFIT, s.r.o., v nich ponúka na predaj štvorizbové, trojizbové a dvojizbové byty i garsónky. „Staviame moderné bývanie, ktorého hodnotu popri kvalitných materiáloch a vyhotovení umocní aj unikátny výhľad na Vysoké Tatry,“ hovorí konateľ spoločnosti Milín Kaňuščák.

Zaujímavosti
Novostavba pri Žiline s vysoko reprezentatívnymi priestormi 14 Jun

Novostavba pri Žiline s vysoko reprezentatívnymi priestormi

V mestskej časti Žiliny – Považský Chlmec postavila developerská spoločnosť ANTRACIT PROPERTY reprezentatívny objekt ANTRACIT Point. V súčasnosti už je takmer plne obsadený a na prenájom ostávajú posledné priestory.

PR články
Koronavírus: Niektoré rezidenčné projekty sa budú stavať dlhšie, ako plánovalo 29 Apr

Koronavírus: Niektoré rezidenčné projekty sa budú stavať dlhšie, ako plánovalo

Súčasná situácia spojená s pandémiou koronavírusu môže pri niektorých realitných projektoch na Slovensku spôsobiť niekoľkotýždňové predĺženie plánovanej výstavby. Prispieva k tomu obmedzený režim stavebných úradov, nedostatok pracovníkov a komplikovaná koordinácia prác.

Novostavby
Developer novej bratislavskej vilovej štvrte rozširuje ponuku pozemkov 06 Nov

Developer novej bratislavskej vilovej štvrte rozširuje ponuku pozemkov

Predaj projektu dvadsiatich dvoch pozemkov s výhľadom na hlavné mesto prekonal očakávania. Od konca mája našla nových majiteľov už viac ako polovica ponúkaných pozemkov. Developer projektu Ahoj Briežky, spoločnosť ROVENA SK, pridal na konci októbra do ponuky ďalších 6 pozemkov.

PR články
Etapa UNIQ Slnečnice – posledná šanca bývať v zóne Viladomy 30 Oct

Etapa UNIQ Slnečnice – posledná šanca bývať v zóne Viladomy

Jedinečná a zároveň posledná časť zóny Viladomy v najväčšom bratislavskom rezidenčnom projekte developera CRESCO REAL ESTATE je aktuálne v predaji.

PR články