PR články

Praktické tipy, ktoré vám uľahčia rekonštrukciu domu 10 Jun

Praktické tipy, ktoré vám uľahčia rekonštrukciu domu

Rekonštrukcia domu je zložitý proces, ktorý vás často stojí nielen čas a peniaze, ale tiež veľa nervov. Prečítajte si praktické tipy a naplánujte si stavebnú premenu svojho domova tak, aby ste ju zvládli v kľude, bez stresu a nepríjemných prekvapení.

Bývanie a rekreácia
Realitný boom v Tatrách a na Spiši: pri predaji získate až o 15,5 % viac 03 Jun

Realitný boom v Tatrách a na Spiši: pri predaji získate až o 15,5 % viac

Podľa NBS sa za prvý kvartál 2021 ceny nehnuteľností zvýšili až o neuveriteľných 15,5% oproti predchádzajúcemu obdobiu. Práve teraz je vhodný čas na predaj aj tej vašej nehnuteľnosti. Situácii napomáhajú i priaznivé úrokové sadzby hypoték, kde sa banky predbiehajú s najnižšími úrokmi.

PR články
Chcete zelenú strechu za jeden deň? Skúste substrát z minerálnych vlákien 28 May
Ako získať predajom nehnuteľnosti v Poprade a Tatrách o 7% viac? 27 Apr

Ako získať predajom nehnuteľnosti v Poprade a Tatrách o 7% viac?

Azda každý, kto predáva nehnuteľnosť, by za ňu chcel dostať najvyššiu cenu. S týmto problémom vám v Poprade a Tatrách pomôže realitný maklér Slavomír Bušovský, ktorý používa pri predaji nehnuteľností profesionálne technológie.

PR články
Žabka rýchlo expanduje na západe krajiny, hľadá priestory i nadšených podnikateľov 16 Apr

Žabka rýchlo expanduje na západe krajiny, hľadá priestory i nadšených podnikateľov

Potraviny Žabka úspešne pokračujú v ďalšom otváraní nových obchodov na západnom Slovensku a hľadajú voľné priestory v ďalších mestách. Odporúčanie im môžete poslať aj vy.

PR články
Projekt Metropolis v lokalite Mlynské nivy – nový downtown spúšťa predaj 31 Mar

Projekt Metropolis v lokalite Mlynské nivy – nový downtown spúšťa predaj

Originálny rezidenčný dom v tvare písmena M tento týždeň oficiálne začína s predajom bytov a apartmánov, ktoré poskytnú mestské bývanie vo vysokom štandarde. Celkovo projekt prinesie na trh 298 jednotiek.

Novostavby
Kvalitná kuchyňa a šatňa sú investície, ktoré sa oplatia 11 Feb

Kvalitná kuchyňa a šatňa sú investície, ktoré sa oplatia

Otvorené priestory v domácnosti sú dnes veľmi obľúbené. Pomocou flexibilných modulárnych systémov v nich môžete vytvoriť vlastnú kompozíciu na mieru s efektným vzhľadom.

Zaujímavosti
Investovanie do nehnuteľností v dobe korony si vyžaduje väčšiu transparentnosť 18 Jan

Investovanie do nehnuteľností v dobe korony si vyžaduje väčšiu transparentnosť

Základom je minimalizácia rizík – čo znamená mať dostatok informácií, vytváranie portfólia so skúsenými partnermi a rozloženie kapitálu do viacerých segmentov nehnuteľností.

PR články
Chcete oživiť interiér Vášho bytu alebo domu? Skúste fototapety. 02 Nov

Chcete oživiť interiér Vášho bytu alebo domu? Skúste fototapety.

Mať vlastnú strechu nad hlavou je pravdepodobne snom každého z nás. Keď sa nám podarí si ho splniť, rozmýšľame, ako ho zariadiť a čím si ho zútulniť, aby sme sa v ňom cítili príjemne a mohli ho nazvať domovom. Fototoapety dnes prežívajú veľký návrat. Jednoduché bývanie zútulnia a pomôžu mu vytvoriť atmosféru pohodlia a pohody, kvôli ktorej sa budete domov stále tešiť.

Zaujímavosti
Hlasujte o najlepší interiér v INSAID AWARDS 2020 31 Oct

Hlasujte o najlepší interiér v INSAID AWARDS 2020

Slovenská asociácia interiérových dizajnérov SAID organizuje prvý ročník súťaže INSAID AWARDS 2020 o ceny za najlepší slovenský interiér v šiestich kategóriách. Do súťaže sa prihlásilo 58 interiérov zrealizovaných za ostatnú päťročnicu. Odborná porota osobne obhliadla interiéry z vybraného shortlistu, precestovala vyše 750km naprieč Slovenskom, aby vybrala víťaza v každej kategórii.

PR články
Byt v Bratislave, alebo rodinný dom na vidieku? 03 Sep

Byt v Bratislave, alebo rodinný dom na vidieku?

Túto dilemu už nemusíte riešiť. Bývať v rodinnom dome je snom mnohých z nás. Oddych na vlastnom pozemku, parkovanie pri dome, susedská intimita, či blízkosť prírody sú silné argumenty pre kúpu domu. Keď sa však pozrieme na ponuky realitných kancelárií, prípadne developerov, zistíme, že cena rodinného domu v Bratislave násobne prekračuje naše finančné možnosti a jedinou alternatívou je kúpa domu v prímestských lokalitách či už južne od Bratislavy napr. Dunajská Lužná, Hamuliakovo, prípadne západne Stupava, Mariánka, Borinka a pod..

PR články
Kto zaplatí škodu na vašom majetku po letnej búrke? 13 Aug

Kto zaplatí škodu na vašom majetku po letnej búrke?

K letu neodmysliteľne patria aj búrky. Občas však prinesú viac než len rýchle osvieženie v podobe dažďa. Výdatný lejak môže poškodiť váš dom, jeho vybavenie alebo vás vytopiť. Toto všetko sú škody, ktoré sa môžu vyšplhať až do niekoľkých stoviek či tisícok eur. Opravy však nemusíte hradiť z vlastného vrecka. Ak máte váš majetok poistený, tieto škody zaplatí vaša poisťovňa.

Zaujímavosti