PR články

Vane, ktoré vašej kúpeľni zaistia jedinečnosť 16 Feb

Vane, ktoré vašej kúpeľni zaistia jedinečnosť

Vaňa je symbolom zastavenia, uvoľnenia a regenerácie. Umožňuje nám aspoň na chvíľu spočinúť v bezpečí a nechať sa rozmaznávať, stlmiť neodbytné myšlienky a ruch vonkajšieho sveta. Kúpeľ je malou domácou kúpeľovou procedúrou, ktorá pomáha očistiť nielen telo, ale aj ozdraviť psychiku. Ako urobiť svoje momenty ešte viac jedinečnými? Stavte na jedinečnú vaňu.

Magazín
Luxusné kancelárske priestory na skok od centra mesta hľadajú nového majiteľa 07 Feb

Luxusné kancelárske priestory na skok od centra mesta hľadajú nového majiteľa

V súčasnom dynamickom svete podnikania, kde prvý dojem z hľadiska firemného imidžu zohráva kľúčovú úlohu, je nevyhnutné, aby pracovné prostredie odrážalo vysoké štandardy a vytváralo dojem profesionality a reprezentatívnosti. Projekt Glória sa stavia ako odpoveď na túto potrebu a ponúka exkluzívne luxusné kancelárie, ktoré nesú značku sofistikovanosti a elegancie.

Magazín
Nové bývanie za výhodnú cenu: Ako ušetriť pri zariaďovaní? 24 Jan

Nové bývanie za výhodnú cenu: Ako ušetriť pri zariaďovaní?

Zariaďovanie nového bývania je pre mnohých ľudí zábavné, no pre veľkú časť aj poriadne frustrujúce. Predsa len, zariadiť si všetko podľa vlastných predstáv je pomerne náročné, najmä po tej finančnej stránke. Prinášame vám preto rady, ako si pripraviť nové bývanie za čo najvýhodnejšiu cenu.

Magazín
Farby dodajú kúpeľni jedinečnosť a štýl 13 Sep

Farby dodajú kúpeľni jedinečnosť a štýl

Klasické chrómové alebo biele príslušenstvo a doplnky zariaďovacích predmetov už pomaly ale isto strácajú na popularite. Moderné kúpeľne a toalety vyžadujú nevšedný farebný koncept, a preto sú aktuálne obľúbené tmavšie farby, ako je antracitová, matná alebo lesklá čierna, prípadne rôzne odtiene sivej. Žiadaná je tiež zlatá alebo bronzová farba. Takto kreatívne tónované sprchové žliabky, odtokové sústavy, ovládacie dosky alebo ďalšie vybavenie zažívajú doslova boom.

Bývanie a rekreácia
5 opatrení, ktoré ochránia váš dom pred horúčavou – myslite na ne pri zateplení 17 Aug

5 opatrení, ktoré ochránia váš dom pred horúčavou – myslite na ne pri zateplení

Pri mrazoch si môžeme prikúriť, ale pri dlhodobých horúčavách nad 30°C nedokážeme bez klimatizácie či vetracieho systému na prehriatie interiéru pružne reagovať. Tu je 5 opatrení, s ktorými to pôjde lepšie.

Bývanie a rekreácia
Multitalent medzi sprchovými žliabkami 27 Jun

Multitalent medzi sprchovými žliabkami

Stavebnicový systém bezbariérových sprchových žliabkov Viega Advantix Vario ponúka variabilné riešenie doslova pre každú kúpeľňu a bez problémov sa prispôsobí aj dodatočným zmenám priamo na stavbe.

PR články
Hlavné rozdiely medzi klasickou a americkou hypotékou – ktorá sa kedy oplatí? 09 Jun

Hlavné rozdiely medzi klasickou a americkou hypotékou – ktorá sa kedy oplatí?

Zvažujete požiadať o hypotéku? Potom je dobré vedieť, že okrem klasickej môžete siahnuť aj po americkej hypotéke. V tomto článku vám predstavíme ich hlavné rozdiely, možnosti využitia získaných financií či najväčšie výhody a nevýhody.

PR články
Tipy, vďaka ktorým bude aj malá kuchyňa pôsobiť priestrannejšie 05 May

Tipy, vďaka ktorým bude aj malá kuchyňa pôsobiť priestrannejšie

Kuchyňa patrí medzi najpoužívanejšie miestnosti takmer v každom príbytku, preto by mala byť zariadená tak, aby ste sa v nej cítili príjemne. Dá sa to šikovne vyriešiť aj v malých bytoch, pozrite sa, ako na to.

Zaujímavosti
Aká má byť hrúbka izolácie pri rekonštrukcii domu? 30 Mar

Aká má byť hrúbka izolácie pri rekonštrukcii domu?

Hrúbka tepelnej izolácie na fasádu pre novostavby je jasná, určuje ju projekt podľa aktuálnej normy. Ako je to však pri rekonštrukcii staršieho domu? Potrebuje menej alebo viac izolácie? Poradíme vám.

Bývanie a rekreácia
Bývanie jedna báseň rastie v nitrianskom projekte Púpavy Hviezdoslav 08 Dec

Bývanie jedna báseň rastie v nitrianskom projekte Púpavy Hviezdoslav

V novovznikajúcom rezidenčnom projekte Púpavy Hviezdoslav sa napĺňa ambícia priniesť do mesta pod Zoborom bývanie pre mladé rodiny, ktoré bude mať úroveň, na akú sme boli zvyknutí len pri luxusných projektoch. A to sa týka dispozícií bytov, ich vybavenia, ale aj použitých technológií.

Novostavby
Piešťanský projekt Mojmírka láka domácich aj cezpoľných 06 Dec

Piešťanský projekt Mojmírka láka domácich aj cezpoľných

Bývať moderne v kúpeľnom meste s pokojným, no kozmopolitným koloritom, a byť pritom v pohodlnom dosahu Bratislavy, to je snom mnohých. Niekedy sa sny môžu plniť – a dôkazom toho je aj rezidenčný projekt Mojmírka v Piešťanoch, ktorý je tesne pred dokončením.

Novostavby
Dostupné bývanie v Bratislave? Ceny v Ovocných sadoch začínajú už na 109 tisíc eur 30 Nov

Dostupné bývanie v Bratislave? Ceny v Ovocných sadoch začínajú už na 109 tisíc eur

Nedostatok bytov, rastúce ceny materiálov a stále prísnejšie podmienky na získanie hypotéky vyháňajú ceny nehnuteľností do výšok, ktoré si môže dovoliť málokto z nás. Aj v hlavnom meste však rastie projekt, ktorý ponúka kvalitné bývanie za rozumnú cenu. Po úspešnej prvej etape ponúka projekt Ovocné sady jedinečnú možnosť bývať výhodne a už do dvoch rokov.

Bývanie a rekreácia